Global, hibrit, yapay zeka destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı için geri sayım başladı! 12 Ekim 2023 tarihindeki etkinlik İstanbul’da bulunan Selectum City Ataşehir’de gerçekleşecek.

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği “E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı” serisinin yenisini 12 Ekim 2023’te Selectum City – İstanbul’da gerçekleştirecek. iKAS ve Sovos ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, ETİD, TACCS, Branding Türkiye, Teknolojik Grup ve ICT Medya tarafından da destekleniyor.

Oniki - Ziya Kızıltan

Konferansta, İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi/İTO Perakende Ticaret Meslek Komitesi Başkanı, Happy Center CEO’su Yavuz Altun ve ETİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / PttAvm CEO’su Hakan Çevikoğlu açılış konuşmalarını yapacak. Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde de yoğun bir katılımın olması bekleniyor.

E-Ticaret & E-İhracat Konferansı

E-Ticaret ve E-İhracat ekosistemi bir kez saha Oniki’de buluşacak. Oniki bu konferansta İstanbul ve çevre illerdeki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirecek. Böylece etkinlik kapsamında katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin sağlanmış olacak.

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İş İnsanlarını Eşleştirecek

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibritevent teknolojisi İstanbul’daki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturacak.

Oniki, yapay zeka teknolojisi haricinde sunduğu konferans + networking + eğlence konseptini yine bu etkinlikte de uygulayacak. Böylece katılımcılar bir yandan süre sınırı olan faydalı bilgiler içeren sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalayacaklar. Tüm gün sürecek etkinlikte katılımcılar öğle yemeği ve kahve aralarında da networking yapma fırsatı bulacaklar.


Tüm bunlar ve daha fazlası için fikir, fayda ve farkındalık odaklı yepyeni bir etkinlik deneyimi sunan Oniki etkinliklerine mutlaka katılmalısınız. Branding Türkiye’nin stratejik olarak desteklediği ve medya partneri olduğu Oniki’nin 12 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğine aşağıdaki butona tıklayarak hemen kaydolabilirsiniz!

Global Düzeyde 800 Katılımcı

Hibrit konseptte gerçekleşecek olan etkinliğin fiziksel kanadında 500 katılımcı, online tarafta da 400’ün üzerinde katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Belli aşamalardan geçirilerek özenle seçilen katılımcılar; etkinlik günü yapılan 12 B2B eşleşme seansı ile birlikte toplamda 10.000’in üzerinde bire bir iş odaklı networking görüşmesi gerçekleştirecekler.

Etkinliğe daha önce yer alan katılımcılar etkinlikten büyük bir verim aldıklarını, daha önce yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşadıklarını ve sektörün bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtti. Bununla ilgili yorumları izlemek için Oniki YouTube kanalına göz atabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.