İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023 Etkinliği için geri sayım!

Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip öğrenci kulübü olan İşletme Kulübü tarafından organize edilen Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023 Etkinliği‘ne sayılı günler kaldı. Etkinliğe dair tüm detaylarsa etkinliğin resmi medya sponsoru Branding Türkiye’de! 

Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı bir kulüp olan İşletme Kulübü’nün organizasyonuyla gerçekleşen Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023 Etkinliği, 21 – 22 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. Etkinliğin Ana Sponsoru OdeaBank olurken Platin Sponsoru PKF, Altın Sponsoru Mavi, Bronz Sponsoru ise OXXO ile P&G oldu. Etkinliğin medya sponsoru ise yine Branding Türkiye oldu. 

Kumburgaz Marin Princess Hotel’de düzenlenecek olan Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023′ün oturumlarında yer alan firmalar; OdeaBank, PKF, Mavi, OXXO ve P&G olacak.

Etkinlikte Neler Var?

Kumburgaz Marin Princess Hotel’de 21 – 22 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Marka Ve Etkileşim Kampı – 2023‘te katılımcıları; sunumlar, vaka analizleri, mülakat simülasyonları, workshoplar bekliyor. Bu arada etkinlik, öğretici olduğu kadar eğlenceli de bir yapıya sahip. Buna göre; etkinlik boyunca fuaye alanındaki birbirinden çeşitli oyunlar sayesinde oturum aralarında keyifli vakit geçirmek mümkün olacak.

Tüm bunlar ve çok daha fazlası için etkinliğe kaydolabilirsiniz.


İşletme Kulübü I Hakkında

İşletme Kulübü, 1983 akademik yılı başında kurulmuştur. “Kariyerinize giden en kısa yol” ilkesini taşımakta olan İşletme Kulübü; İlkeli, azimli, sorumluluk sahibi, iş hayatına erken atılmak isteyen yönetici adaylarını, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran İşletme Fakültesi’ne bağlı “ilk” kulüptür. İşletme Kulübü aynı zamanda Türkiye’nin ilk İSO Kalite Belgeli Kulübüdür.

İşletme Kulübü iş dünyasıyla üniversite öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı ve deneyimi sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlamaya çalışmaktadır. İş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla iş, basın, yayın, medya, ekonomi, sanat, sosyal sorumluk, güncel hayattaki birikimlerini en iyi şekilde üyelerine aktarmaktadır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencileri ve diğer üniversitelerdeki öğrencilerde kulüp üyesi olabilmekte ve kulübün aktivitelerde yer alabilmektedir.

Şu anda pek çok faaliyet gösteren İşletme Kulübü; Mavi Elma İnovasyon Zirvesi, Liderlik Zirvesi, Reklam ve Pazarlama Zirvesi, Kariyer Şenlikleri, Ekonomi Zirvesi, Ceolar Kampüste, Management Day, organizasyonlarını düzenleyerek Türkiye’deki tüm öğrenci kulüplerine öncü olmuştur. İşletme Kulübü, faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmekte ve gerçekleştirilen mevcut organizasyonları daha başarılı getirilebilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.


Marka Ve Etkileşim Kampı – 2022

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.