Bilişim, teknoloji, mühendislik, dijital pazarlama, marka yönetimi ve pazarlama başta olmak üzere bilişim, yazılım, marka – pazarlama ve iş kitapları türlerinde kitap yayınlayan Dikeyeksen Yayıncılık’tan Linkedin’de büyük çekiliş!

2009’dan beri bilişim, teknoloji, yazılım, mühendislik, dijital pazarlama, marka yönetimi, pazarlama başta olmak üzere bilişim kitapları, yazılım kitapları, marka – pazarlama kitapları ve iş kitapları odağında yayıncılık yapan Dikeyeksen Yayıncılık’tan Linkedin özelinde büyük çekiliş!

Alanında uzman isimler tarafından kaleme alınan ve toplamda 968 sayfayı bulan 5 kitabın hediye edileceği çekilişe katılmak için çekiliş koşullarını okumayı açıklamanın devamında yer alan çekilişe katıl linkine tıklamayı unutmayın.

Dikeyeksen Yayıncılık’tan Linkedin’de Çekiliş

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Dikeyeksen Yayıncılık Sponsorluğunda” kitap çekilişleri başladı!  Linkedin’deki ilk çekilişinde 968 sayfayı bulan 5 kitaplık “Dijital Markalaşma Kitap Seti 📚” hediye edecek olan Dikeyeksen Yayıncılık bundan sonra da Linkedin özelinde çekiliş düzenleyerek çeşitli hediyeler sunmayı sürdürecek.

Karantina günlerinde en güzel aktivitenin kitap okumak olduğunu düşünen Dikeyeksen Yayıncılık, çekilişe katılanlardan 1 kişiye “Dijital Markalaşma Kitap Seti” kapsamında aşağıdaki kitaplardan oluşan seti hediye edecek.

  • Dijital Markalaşma (Mürsel Ferhat Sağlam)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Mürsel Ferhat Sağlam)
  • Sosyal Medya İle Dijital Pazarlama (Alaattin Çağıl)
  • Facebook Ve Instagram İle Marka Yönetimi (Enes Usta)
  • Facebook Reklamcılığı Pazarlama Yöntemleri (Aykut Alçelik)

5 kitaptan oluşan kitap çekilişine katılmak için Çekilişe Katıl linkine tıklayın.

Çekiliş Şartları

  • Dikeyeksen Yayıncılık Linkedin sayfasını takip etmek. (Buradan takip edebilirsiniz)
  • Dikeyeksen Yayıncılık Linkedin sayfasındaki çekiliş paylaşımına yorum olarak “+” yazmak

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 20.04.2020
  • Bitiş: 28.04.2020 – 23:59

Kazananlar

  • Çekiliş sonucu 29.04.2020’de Dikeyeksen Yayıncılık Linkedin sayfasında duyurulacaktır.

Dikeyeksen Logo

Dikeyeksen Yayıncılık I Hakkında

Dikeyeksen Yayıncılık 2009 yılından bu yana bilişim, teknoloji ve mühendislik kitapları üretmektedir. 20 yıla aşkın bir yayın tecrübesi olan kadromuzla her bir kitaba, içeriğe ayrı bir ihtimamla yaklaşıyoruz. Her bir kitap bize bambaşka şeyler öğretiyor ve her yeni kitapta öğrendiğimiz bu yenilikleri uyguluyoruz. Amacımız, ilgi duyduğunuz konularda hızla öğrenmenize ve gelişmenize olanak sağlayacak pratik, anlaşılır, uygulanabilir son teknoloji kitapları üretmektir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.