İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik Branding Türkiye tarafından kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor. Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Hakan Okay’ın “Satış Profesyoneli El Kitabı” adlı kitabı yer alıyor. 

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen ve global iş ağı olma özelliği taşıyan popüler sosyal ağ Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta “Satış Profesyoneli El Kitabı” adlı kitap yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve Hakan Okay tarafından kaleme alınan bu kitabı kazanmak için çekilişe katılın.

Satış Profesyoneli kitap çekilişine katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

  • Branding Türkiye Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair ilgili paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 12.03.2018
  • Bitiş: 16.03.2018

Kazananlar

  • Çekiliş sonucu 18.03.2018’de Branding Türkiye Linkedin sayfasında duyurulacaktır.

Satış Profesyoneli El Kitabı I Arka Kapak

Satış işine yeni başlayanlar olduğu kadar, deneyimli satıcıların da zaman içinde unuttukları veya önemsemedikleri ayrıntılardan oluşan bu el kitabı, hatırlatıcı özelliği ile bir rehber niteliğinde olup, kolay okunması için maddeler halinde yazılmıştır.

Saha ve kurumsal satışta görev yapan satış profesyonelleri için hazırlanan bu kitap, kurumsal satışta olduğu kadar bireysel satışta da gerekli olan ve yapılması kaçınılmaz iş ve konuları kapsamaktadır.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 23.11.2017

ISBN: 6052048092

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 104

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 12 x 18 cm


Hakan Okay I Hakkında

 

Hakan OKAY, 1960 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa Lisesi’nden sonra, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsünden mezun oldu ve son olarak İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyon Bölümünde Yüksek Lisans ders programını tamamladı.

1979 yılında üniversite sıralarında iken “Part-Time” olarak perakende satış yaparak iş hayatına başladı. Üniversite öğreniminden sonra bir seyahat acentasında satış temsilcisi olarak görev yaptı.

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programında, öğretim görevlisi olarak “Stratejik Pazarlama Uygulamaları”, “Marka Yönetimi”, “Perakende Yönetimi”, “Kişisel Satış Teknikleri” ve “CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi” dersleri vermektedir.


💡 Önce Kendimi Sattım

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.