Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Etkinlik Yönetimi Öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek olan ve Dijital Pazarlama Uzmanı Hasan Yasin Türkyılmaz’ın konuşma yapacağı “Dijital Pazarlama İle Büyüme Stratejileri” temalı etkinlik için geri sayım başladı!

G4A Studio’nun Kurucu Ortağı Hasan Yasin Türkyılmaz, Beykent Üniversitesi’nde! “Dijital Pazarlama İle Büyüme Stratejileri” ana temalı etkinlikte konuşma yapacak olan Türkyılmaz, günümüzün trendi olan “Growth Marketing” (Büyüme Pazarlaması) üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Dijital Pazarlama İle Büyüme Stratejileri 21 Aralık’ta

Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Etkinlik Yönetimi Öğrencileri tarafından organize edilen etkinlik dışarıdan katılıma açık olup 21 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Pandemi nedeniyle online olarak düzenlenmesine karar verilen etkinlik saat 14:30 ile 15:30 saatleri arasında yapılacak.

Bu arada etkinliğe nasıl katılacağınıza dair bilgi almak için aşağıda yer alan “Etkinlik Detayları”nı inceleyebilirsiniz.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye,  “Dijital Pazarlama İle Büyüme Stratejileri” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Blackboard)

Tarih: 21 Aralık 2020

Saat: 14:30 – 15:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Yok

Yayın Linki: Etkinliğe ücretsiz katılmak için buraya tıklayın.

NOT: Herhangi bir kayıt linki ya da form bulunmamaktadır. 21 Aralık tarihinde saat 14:30 itibariyle Yayın Linki başlığında yer alan bağlantıya tıkladığınızda etkinliğe direkt olarak katılabilirsiniz.

Hasan Yasin Türkyılmaz I Hakkında

“Daha önce yapılmadıysa sen yapabilirsin. Yapıldıysa daha iyisini yapmalısın” mottosuna sahip olan growth hacker, dijital pazarlama uzmanı, dijital reklam danışmanı, eğitmen, yazar ve sosyolog Hasan Yasin Türkyılmaz, Ankara Üniversitesi Sosyoloji mezunudur.  2002’de başlayan profesyonel iş kariyeri boyunca 3 binden fazla firmaya hizmet vermiştir. 60 farklı ülkede 5 binden fazla öğrenci yetiştiren Türkyılmaz; 2014 – 2019 yılları arasında Bilge Adam’da dijital medya ve reklam eğitmeni olarak görev almıştır. Hasan Yasin Türkyılmaz; 2017 yılında Sercan Yılmaz ile birlikte G4A Studio & Workshops adlı ajansı kurarak danışmanlık ve eğitim faaliyetlerine burada devam ettirmiştir. Şirketin 2019 yılında G4A LLC adıyla ABD Kaliforniya’da kurulmasıyla uluslararası bir boyut kazanan ve global düzeyde hizmetlerini sürdüren G4A Studio & Workshops; KOBİ’ler, internet girişimcileri, mobil uygulama geliştiricileri, oyun firmaları başta olmak üzere ulusal ve uluslar arası düzeyde faaliyet gösteren tüm şirketlere; performans pazarlaması, dijital pazarlama ve büyüme pazarlaması (growth marketing) odağında hizmet ve eğitim vermeyi sürdürüyor.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.