İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü 23 Aralık 2020 tarihinde  “Rota 2020 Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

COVID-19 pandemisi sebebiyle online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini çevrimiçi şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü! Topluluk, bu günlerde “Rota 2020 Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Rota 2020 Etkinliği

Koronavirüs nedeniyle fiziksel ortamdaki etkinliklerin dijital ortama taşınması kendini geliştirmek isteyenlere de birbirinden önemli etkinliklere katılma fırsatı sundu. İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü tarafından düzenlenen Rota 2020 Etkinliği tam da böyle bir etkinlik. “Geleceğine Yön Ver” mottosuyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte katılımcılar hem alanında uzman isimleri dinleme şansı bulacak hem de birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatı elde edecek.

Konuşmacılar

Etkinlik konuşmacıları arasında yer alan isimler şöyle;

  • Müge Bulut / Anadolu Efes Eğitim ve Geliştirme Müdürü
  • Filiz Akdede / HP Avrupa Geniş Formatlı Yazıcılar Genel Müdürü
  • Zeynep Alptekin Basa / Abdi İbrahim Otsuka Psikiyatri Bölümü Grup Müdürü
  • Emre Çavuşoğulları / KPMG İnsan Kaynakları Direktörü
  • Ekrem Altın / Metro Türkiye Gıda Sevkiyat Kategori Müdürü
  • Yasemin Şençift / İnsan Kaynakları Danışmanı

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Rota 2020 Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Youtube)

Tarih: 23 Aralık 2020

Saat: 10:45

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü I Hakkında

İstanbul üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü, alanının liderleriyle lider adayı öğrencileri bir araya getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Liderler Kulübü; içinizde bir yerlerde saklı kalmış olan lider ruhunu ortaya çıkarmak için çalışmaktadır ve hep bu misyonla çalışacaktır.


💡 Ücretsiz Telegram Grubu

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.