Anadolu Bilişim Buluşmaları, konsept etkinliklerine 2024’te de devam ediyor. Yılın ilk etkinliği olan İnşaat Sektörü İçin Teknoloji Etkinliği 12 Ocak’ta dijital ortamda gerçekleşecek.

Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, Değişim Mimarı & İnovatif Yönetim Danışmanlığı tarafından 12 Ocak 2024’te İnşaat Sektörü İçin Teknoloji ana temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek. ICT MEDIA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup iş birliği ve desteği ile ana teması “İnşaat Sektörünün Yeniden İnşası” olan etkinliğin mottosu ise “Güvenilir Gelecek ve Sürdürülebilirlik” olarak belirlendi. Dijital ortamda gerçekleşecek olan bu ücretsiz etkinlikte ekosistem paydaşları bir araya gelerek sektöre dair bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

İnşaat Sektörü İçin Teknoloji Etkinliği 12 Ocak’ta

Anadolu Bilişim Buluşmaları, “Güvenilir Gelecek Ve Sürdürülebilirlik” mottosuyla dijital bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Etkinliğin ana teması ise “İnşaat Sektörü İçin Teknoloji” olarak belirlendi.

Etkinlikte “sektörün ilgili taraf ve paydaşlarının” yanı sıra kamu otoriterleri, özel sektör, üniversiteler, iş ve inşaat sektörünün paydaşları bir arada olacak. Konu ile ilgili uzmanların ve paydaşların söz alacağı etkinlikte inşaat sektörünün geleceği değerlendirilecek.

Katılımcı Profili

Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, Değişim Mimarı & İnovatif Yönetim Danışmanlığı tarafından 12 Ocak 2024’te gerçekleştirilecek olan etkinliğin katılımcı profili şöyle; Bakanlıklar, İlgili Genel Müdürlükler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İlgili Özel Sektör, Üniversiteler, Mimarlar, Müteahhitler, Taahhüt Firmaları, Teknik Müşavirler, Yazılım Firmaları, Danışmanlar, İnşaat Malzemesi Üreticileri, Akademisyenler, Uzmanlar, Yapı Denetim Kuruluşları, İlgili Ulusal ve Uluslararası Firmalar, Enstitüler, Yerel, Bölgesel ve Ulusal İlgili STK’lar, Sektör Çalışanları, Öğrenciler Medya Kuruluşları ve Dernekler.

Etkinliğe dair detaylı bilgi için Anadolu Bilişim Buluşmaları resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Anadolu Bilişim Buluşmaları I Hakkında

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor


Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.