Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü 21 – 22 – 23 Aralık ve 28 – 29 – 30 Aralık tarihlerinde  “Finance Break 2020 Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

COVID-19 salgınının etkisinin sürmesi nedeniyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Boğaziçi Üniversiesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü! Topluluk, bu günlerde “Finance Break 2020 Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Finance Break 2020

Boğaziçi Üniversitesi’nin finans alanında en önemli etkinliği olan Finance Break’te, bu yıl birbirinden önemli konulara değinilecek. Bunlar arasında; Popülizm Ve Gelir Eşitsizliği, Kripto Para Piyasaları, Risk Yönetimi, Sürdürebilirlik Ve Çevre Finansmanı gibi alanlar var.

Finans alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan etkinlik, bu yıl 21 – 22 – 23 Aralık ve 28 – 29 – 30 Aralık tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Bu sene “Break the Silence” mottosuyla düzenlenecek olan etkinlikte; Türkiye ve dünya ekonomisindeki belirsizliklere ve yeni gelişmelere de dikkat çekilecek.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Finance Break 2020 Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Cisco Webex)

Tarih: 21 – 22 – 23 Aralık 2020 / 28 – 29 – 30 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretli

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü I Hakkında

Kulüp, 1953 yılında Robert Koleji bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulmuştur. 1975’te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere tüm öğrencilere, iş dünyasını tanıtarak kariyer planlamalarını doğru yapmaları için; ilgi alanlarını keşfetmeye, kendilerini geliştirmeye, farklı düşünerek sınırlarını zorlamaya, teorik bilgilerini pratiğe dönüştürerek deneyim kazandıran çalışmalarda bulunmaya yönlendirmek gibi sorumluluk gerektiren bir misyon yüklenmiştir.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.