2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü 3 Ocak 2021’de “Change The World Summit” etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs pandemisinin devam etmesi nedeniyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini çevrimiçi olarak sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü! Topluluk, bu günlerde “Change The World Summit”i gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Change The World Summit

Kısa adı CWS olan bu etkinlik; güçlü girişimleri ve kurumsal firmaları 3 Ocak 2021 tarihinde online platformda bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu yıl ilki düzenlenecek olan CWS’nin ana teması ise ‘Sanal Girişimcilik’ olarak belirlendi.

Etkinlik kapsamında katılımcılar, sektöründe öncü firmaların üst düzey yöneticileriyle buluşarak ilgili firmaların kariyer olanaklarını yakından öğrenebilecekler. Buna ek olarak etkinliğe katılanlar, çeşitli konularda düzenlenecek olan eğitim ve workshoplarda yer alma şansına da sahip olacak.

Konuşmacılar

  • Abdulkadir Yaman – Modanisa Teknoloji Birimi Başkanı
  • Dr. Haluk Gökşen – Türk Telekom Kaynak Yönetimi ve Proje Analizi Kıdemli Uzmanı
  • Mehmet Gözde – Anadolu Isuzu Yurt Dışı Pazar Geliştirme Yöneticisi
  • İrem Tüzünalper – UniKuni Co-Founder
  • Koray Yalçınkaya – Emin Grup/Eminevim-Mali İşler Direktörü

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Change The World Summit”in de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Airmeet)

Tarih: 3 Ocak 2021

Saat: 10:55

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

Marmara İşletme Kulübü I Hakkında

Marmara İşletme Kulübü olarak 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi ve özgün etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin gelişimine katkı sağlıyor, değişimine öncülük ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik birer mezun olmalarına yardımcı oluyoruz. Kulübümüz komiteler ve projelerden oluşuyor. Komitelerimiz; Kariyer Gelişim, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Uluslararası Projeler olarak ayrılıyor. Projelerimiz ise CMY, Kariyerde Sen ve Dijital Dönüşüm olarak ayrılıyor. Mülakat simülasyonu, vaka çalışmaları, şirket gezileri, eğitimler, tek günlük zirvelerin yanında sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyerek üyelerimizin farkındalığını arttırıyoruz.


💡 Telegram Grubu (Ücretsiz)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.