Branding Türkiye’nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi’nden yüz yüze eğitim duyurusu.

Çin’in Wuhan bölgesinde 2019’un sonlarında başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılarak pandemi halini alan yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında online eğitim uygulamasını devreye sokan Dijital Markalaşma Eğitimi’nden yüz yüze eğitim duyurusu geldi. Peki eğitim ne zaman başlayacak? Kontenjan kaç kişi? Eğitimler nerede olacak? Tüm bu soruların yanıtı haberimizde! İşte detaylar…

Dijital Markalaşma Eğitimi’nden Yüz Yüze Eğitim

Türkiye’de ilk Koronavirüs vakasının görülmesinin akabinde hızlı bir aksiyon alarak uzaktan çalışma modeline geçen Branding Türkiye, normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte eski çalışma düzenine dönmeye hazırlanıyor. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde sosyal medyada duyuru yapan Branding Türkiye’nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, 15 Eylül 2021 itibariyle yüz yüze eğitime geçileceğini ilan etti.

Eğitim Detayları

Konuya ilişkin duyuruların DME’nin web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurulacağını belirtelim. Yeni dönemde eğitime katılmak isteyenler ise eğitime buradan ön kayıt yapabilir. Kontenjanın 10 kişi olduğu ve 15 Eylül’de İstanbul’da başlaması planlanan eğitime dair diğer detaylar yakın zamanda ilan edilecek.

Bu arada Dijital Markalaşma Eğitimi’nin geçen yıl online eğitime geçtiğini Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs Tedbiri başlıklı haberde duyurmuştuk. Detayları öğrenmek için haberi okuyabilirsiniz.

Dijital Markalaşma Eğitimi Nedir?

Dijital Markalaşma; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi kavramlarının bütünleşik bir anlayışla uygulanmasını temel alan çatı bir kavram olma özelliği taşımaktadır. İçerisinde 100+ kavramı barındıran bütünleşik pazarlama kavramının bir alt öğesi olan ve bu yönüyle kapsayıcılık özelliği taşıyan “dijital markalaşma”kavramı; Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılmıştır. Branding Türkiye, tarafından akademik ve sektörel içeriklerle (makale, röportaj, zirve, etkinlik, eğitim, tez, araştırma vs.) desteklenen “Dijital Markalaşma” kavramına dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren “Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)”nin müfredatında; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi ile ilgili 28+ konu yer almaktadır. Branding Türkiye, DME adlı konsept eğitimin tek uygulayıcısı ve hak sahibidir. Bu eğitim kapsamında dijital pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili bütün eğitimler, sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan uzman bir ekip tarafından verilmektedir

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.