Dijital Markalaşma Uzmanı Sosyal Medya Stratejisti Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam Önce Vatan’a röportaj verdi. Sektörel değerlendirmelerin de yer aldığı söyleşinin odağında ise Sağlam’ın son kitabı ile Branding Türkiye vardı.

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam dün (7 Nisan 2020) Önce Vatan Gazetesi‘nin sorularını yanıtladı. “Dijital Markalaşma 3F Fenomeni’ne Uygun Bir Mantıkta Yazıldı” manşetiyle verilen söyleşinin odağında ise Sağlam’ın son kitabı Dijital Markalaşma vardı.

Mürsel Ferhat Sağlam Önce Vatan’a Röportaj Verdi

Geçtiğimiz haftalarda Branding Türkiye Yayınları ile Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak piyasaya çıkan Dijital Markalaşma kitabı ile ilgili Önce Vatan Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Mürsel Ferhat Sağlam röportaj kapsamında sektöre dair merak edilenleri de cevapladı.

Bu arada tıpkı “Dijital Markalaşma” gibi yine Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni‘ne de vurgu yapılan röportajın bir diğer ana gündemiyse Branding Türkiye oldu.

Mürsel Ferhat Sağlam Önce Vatan’a verdiği röportaj kapsamında Branding Türkiye’nin kuruluş misyonuna değinirken aynı zamanda şirketin bundan sonraki sürecine dair de değerlendirmelerde bulundu.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın “Önce Vatan Gazetesi’ne verdiği “Dijital Markalaşma 3F Fenomeni’ne Uygun Bir Mantıkta Yazıldı” başlıklı röportajın tamamını online olarak okumak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir. 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.