Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, Branding Türkiye Soruyor ile Linkedin özelinde “görsel sosyal anket”ler düzenlemeye hazırlanıyor.

Branding Türkiye, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok alt markaya sahip. Buna ek olarak sosyal medya özelinde gerçekleştirdiği aksiyonları da konsept haline getirerek ürünleştiren Branding Türkiye’nin bu anlamda duyurduğu son yenilik “Branding Türkiye Soruyor” oldu.

Branding Türkiye Soruyor Nedir?

Branding Türkiye’nin sosyal medya özelinde gerçekleştirdiği görsel sosyal anketler bundan böyle “Branding Türkiye Soruyor” adıyla yayınlanacak.

Her hafta Cuma günü yenilenen anketler, gündeme özel sorular içerdiği gibi aynı sektördeki markaların kullanım oranlarını anlamaya yönelik de gerçekleştiriliyor.

İlgili konuya dair hazırlanan görselle birlikte Linkedin reaksiyonlarına (beğeni) göre ölçümlenen bu anketler herhangi bir bilimsel araştırma kaygısı taşımamasına karşın tamamen özgün ve güvenilir olmasıyla dikkat çekiyor. Evet, bu anketlerin manipüle edilme olasılıkları yok. Çünkü her kullanıcının sadece 1 yanıt hakkı var.

Nasıl Katılabilirim?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Branding Türkiye Soruyor anketlerine Linkedin’de katılabilirsiniz. Ayrıca markanızın bu anketlerde yer almasını isterseniz İletişim sayfası üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Böylece Branding Türkiye Soruyor ile gerçekleştirilen görsel sosyal anketlerle hedef kitlenizin markanızla ilgili neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz.

Bu arada “Branding Türkiye Soruyor” temasıyla yayınlanan anketler her hafta Branding Türkiye’de analiz edilerek ilgili kategoride yayınlanacak. Yani o hafta yayınlanan anketin nasıl sonuçlandığını öğrenmek ve ankete dair analizi incelemek için Branding Türkiye Soruyor kategorisini takip edebilirsiniz. (Kategoriyi incelemek için buraya tıklayın.)

Branding Türkiye’yi Linkedin’de Takip Et


Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.