Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik, bugün (21 Mart 2019) 10:30 ile 15:00 arası İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde “Girişimciler İçin Yeni Medya” temalı etkinlikte geleceğin girişimcileriyle bir araya geliyor. 

Branding Türkiye, her ay farklı bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konu, kavram, uzmanlık ve süreçlere dair etkinlikler düzenliyor. Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar başta olmak üzere lisansüstü akademik kariyer yapan kişilerin de katıldığı bu etkinliklerin odağında ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan ve bir stratejik planlama modeli olan3F Fenomeni var.

Gelişim Üniversitesi’nde Girişimcilik Ve Yeni Medya Konuşulacak 

Uzman isimlerin konuşmacı olduğu ve Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen etkinliklerin bu ayki konusu “Girişimcilik” ve “Yeni Medya” oldu. İstanbul Gelişim Üniversitesi‘nin ev sahipliği yaptığı etkinlikte önce alanında uzman konuşmacılar konferans verecek. Öğleden sonra ise “Yeni Medya” temalı bir panel gerçekleştirilecek. Böylece günümüzün popüler kavramları olan girişimcilik ve yeni medya ile ilgili genel bir değerlendirme yapılmış olacak.

Branding Türkiye İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan Girişimciler İçin Yeni Medya etkinliğinin hashtagi belli oldu. Katılımcılar gün boyu #BrandingTürkiyeİGÜde etiketini kullanarak Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin gibi mecralarda paylaşım yapabilecekler.

Girişimciler İçin Yeni Medya Etkinliği - Afiş

Alanında Uzman Konuşmacılar

“Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinin konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Pictus Digital & Creative Kurucusu ve İçerik Uzmanı Asil Terzi, D-Branded’de Social Media Specialist olan Damla Aydın yer alıyor.

Potansiyel birer girişimci olan üniversite öğrencilerinin katılacağı etkinlikte, alanında uzman isimler sırasıyla; “Yeni Medya Ama Neden?”, “Girişimciler İçin İçerik Pazarlama”, ve “Girişimciler İçin Etkili Sosyal Medya Kullanımı” başlıkları çerçevesinde konferans gerçekleştirecekler.

Yeni Medya Paneli

Panelde; Branding Türkiye‘nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, bünyesinde Haberler.com, Sondakika.com, Antoloji.com, Yenikadin.com gibi Türkiye’nin en çok okunan ve her biri kendi alanında başarıya ulaşmış markaları barındıran Yeni Medya Online Yayıncılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Haberler.com CEO’su Sümeyra Teymur, Yeni Medya Online Yayıncılık Reklam Direktörü, @irlandalianne markasının kurucusu influencer Esra Şimşek yer alıyor.

Panelin moderatörlüğünü ise bir dönem TRT1′de sunuculuk yapmış olan şimdilerde ise Karnaval.com’un bebekler, anneler ve anne adayları için hazırladığı radyosu RadyoBaby Joy Radyo‘da Sosyal Medya Anneleri programını hazırlayıp sunan Didar Üstün yapacak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.