Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yedinci Bölüm yayınlandı. “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller” ana temasıyla yayınlanan podcastte, önemli ve ufuk açıcı değerlendirmelerde bulunuldu.

Yakın zaman evvel yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yedinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller Nelerdir?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta Yedinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yedinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca hangi sebeplerin kurumsallaşmayı engellediğine dair bir değerlendirmede de bulunuldu. Bu arada yayın sırasında konuyla ilgili hafta içi Hani Kurumsaldık odağında başlatılan ve 1200+ kişinin katıldığı anketten de bahsedildi. Rastgele seçilim yöntemiyle Linkedin’de yapılan ankette “Türkiye’de kurumsallaşmanın önündeki en büyük engel hangisi?” sorusu sorulurken şıklar arasında ise “Patron Egosu”, “Çalışan Egosu”, “İletişim Eksikleri” ve “Diğer” vardı.

Bu arada ankete yanıt vermekle kalmayıp yorumlarıyla katkı sağlayan bazı kişilerin görüşlerine yayın sırasında yer verildi. Bu kişilere aynı zamanda bir jest yapılarak Branding Türkiye Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan Mürsel Ferhat Sağlam’ın Günün Gündemi 2020 kitabı hediye edildi. Hepsi ve daha fazlası Hani Kurumsaldık’ta! (Kitabı talep etmek için Linkedin’den iletişime geçebilirsiniz)

Serinin sonraki bölümlerinde markalaşmaya ve kurumsallaşmaya dair detaylar aktarılmaya devam edecek. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

Yedinci Bölümü Dinle


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Altıncı Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.