Hani Kurumsaldık’ta Yedinci Bölüm Yayınlandı

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yedinci Bölüm yayınlandı. “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller” ana temasıyla yayınlanan podcastte, önemli ve ufuk açıcı değerlendirmelerde bulunuldu.

Yakın zaman evvel yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yedinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller Nelerdir?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta Yedinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Elif İrem Yavuzer‘in birlikte hazırlayıp sunduğu “Hani Kurumsaldık” yedinci bölümüyle yayında!

Bu hafta “Türkiye’de Kurumsallaşmanın Önündeki Engeller” temalı bir yayın gerçekleştiren ikili, podcast boyunca hangi sebeplerin kurumsallaşmayı engellediğine dair bir değerlendirmede bulundu. Bu arada yayın sırasında konuyla ilgili hafta içi Elif İrem Yavuzer’in Hani Kurumsaldık odağında başlattığı ve 1200+ kişinin katıldığı anketten de bahsedildi. Rastgele seçilim yöntemiyle Linkedin’de yapılan ankette “Türkiye’de kurumsallaşmanın önündeki en büyük engel hangisi?” sorusu sorulurken şıklar arasında ise “Patron Egosu”, “Çalışan Egosu”, “İletişim Eksikleri” ve “Diğer” vardı.

Bu arada ankete yanıt vermekle kalmayıp yorumlarıyla katkı sağlayan bazı kişilerin görüşlerine yayın sırasında yer verildi. Bu kişilere aynı zamanda bir jest yapılarak Branding Türkiye Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan Mürsel Ferhat Sağlam’ın Günün Gündemi 2020 kitabı hediye edildi. Hepsi ve daha fazlası Hani Kurumsaldık’ta!

Serinin sonraki bölümlerinde markalaşmaya ve kurumsallaşmaya dair detaylar aktarılmaya devam edecek. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

Yedinci Bölümü Dinle


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda başlıyor! Hani Kurumsaldık’ı Spotify başta olmak üzere tüm dijital platformlarda (Google Podcast, Apple Podcast vb.) dinleyebilirsiniz.


💡 Hani Kurumsaldık (Altıncı Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir