Domain Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr’den bayrama özel yüzde 50 hosting indirimi! Son gün 8 Mayıs!

Hosting ve domain barındırma sektöründe uluslararası standartlarda hizmet sunan, Alastyr’den bayrama özel %50 hosting indirimi! 1 Mayıs’ta Alastyr tarafından “Hosting’de Şeker Tadında İndirimler Başladı” şeklinde duyurulan ve 8 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yazının sonundaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

Alastyr’den Bayrama Özel %50 Hosting İndirimi

Alastyr, geçtiğimiz günlerde Ramazan Bayramı’na özel hosting indirimini duyurdu. Yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

“Hosting’de Şeker Tadında İndirimler Başladı

Sınırsız Giga ve Tera Hosting Paketlerinde Gerçek Fiyatlar Üzerinden Gerçek İndirimler.

Alastyr tarafından başlatılan ve 8 Mayıs 2022 tarihinde sona erecek olan kampanya kapsamında bilinmesi gereken diğer bir detay ise şöyle;

“Giga ve Tera paketlerinde 1 yıllık yeni alımları kapsar. İndirim sepette otomatik olarak uygulanır. Adet sınırı yoktur.”

Kampanyadan Yararlanmak İçin

Evet, Alastyr tarafından duyurulan bayram indirimi kapsamında 8 Mayıs 2022 tarihine kadar Alastyr’den hosting alanlar, Giga ve Tera paketlerinde %50 indirim elde edecekler. Hemen alışverişe başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Alışverişe Başla

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir. Hizmetlerimizi Domain Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Vizyon

Alastyr, barındırma sektöründe uluslararası standartları en yüksek şartlarda sağlayabilen, diğer firmalar tarafından takip edilip örnek alınan, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen şirket olarak kalmayı hedefler.

Misyon

Alastyr’da herşeyden önce insan ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması yegane önceliklerimizdendir. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek satış sonrası desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.