Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, Güvenlik ve Müşteri Destek Hizmetleri sunan Alastyr Corona Virüs ile ilgili tedbir aldı. İşte şirketin konuya ilişkin açıklaması!

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve fakat kısa süre içerisinde salgına dönüşüp tüm dünyaya yayılan Corona Virüsü ile ilgili geçtiğimiz gece yarısı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bir açıklama yaptı. Bu basın açıklamasında Conrna Virüsü Türkiye’de vurgusu yapıldı.

Tüm bakanlıklar, Türkiye’de şimdilik vaka seviyesinde seyreden “Corona Virüsü”nün (COVID-19) salgına dönüşmemesi için hızlı bir şeklde aksiyon aldı. Önce okullar tatil edildi. Buna göre ilk, orta ve lise düzeyindeki öğrencilerle üniversiteliler bir süre uzaktan eğitim alacaklar ve okula gitmeyecekler. Bu önlemin akabinde ise eğlence merkezleri kapatıldı.

Kamuda bunlar olurken özel sektörde de Corona Virüsü tedbirleri başladı. Kurumsal sorumluluk bilincinde olan ve işveren markası statüsüne sahip birçok firma evden çalışma modelini uygulamaya başladı. Bunlardan biri de sektörün öncü firmalarından biri olan Alastyr oldu.

Alastyr Corona Virüs Tedbirlerini Açıkladı

Alastyr tarafından tüm sosyal ağlarda paylaşılan Corona Virüs ile ilgili tedbirleri içeren açıklama metni şöyle;

Değerli müşterilerimiz,

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsü salgını sebebi ile hem sizler hem de bizler için bazı önlemler aldık.

İş durumu uygun olan tüm bölümlerimiz salgın sonuçlanana kadar uzaktan hizmet veriyor olacak. Buna bağlı olarak veri merkezlerimizi de ziyaretçilere kapattığımızı ve yalnızca acil, fiziksel işlem gerektirecek durumlarda hijyen prosedürleri uygulanarak işlem yapılabileceğini bildirmek isteriz.

Binamızda minimum sayıda özel ulaşım yoluyla gelen personelimiz bulunacaktır.

Bu kötü durumu gereken hassasiyeti göstererek aşacağımızı umuyoruz ve en kısa süre içerisinde normale dönmeyi temenni ediyoruz.

Saygılarımızla

Alastyr A.

Alastyr Uzaktan Çalışma Modeline Geçti

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir. Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.