Türk peştamalı Amerika’da! Türk girişimciler tarafından Amerika’da kurulan Haremliq.com, Türkiye’nin en kaliteli pamuğundan üretilen peştamal, havlu ve bornozları global pazarda satıyor.

Anadolu’nun geleneksel tekstil ürünlerini ve motiflerini farklı ülkelerle tanıştırmak amacıyla kurulan bir girişim olan Haremliq.com, Türk sultanlarından esinlenilerek Portland’da tasarlanıyor. Türkiye’de üretilen Haremliq ürünleri; dünya çapında ilgi görüyor.

Türk Peştamalı Amerika’da

Merkezi Amerika’nın Oregon eyaletinin Portland kentinde bulunan Haremliq.com, genç girişimciler tarafından geçtiğimiz yıl Kasım ayında kuruldu. Şirket 2018 Haziran ayında ise Ar-Ge çalışmalarına ve deneme üretimine başladı. Beş aylık bir sürecin ardından Haremliq, nihayet geçtiğimiz günlerde satışlara başladı.

Geleneksel Türk peştamalı başta olmak üzere çeşitli tekstil ürünleri ile modern zamanların hikâyesini yazan Haremliq.com, müşteri portföyünü hızlı bir şekilde artırmayı hedefliyor.

Haremliq.com Amerika ve Kanada’da Rağbet Görüyor

Haremliq’in ürünleri, Portland’da tasarlanıyor ve Denizli başta olmak üzere Tokat ile Şile’de üretiliyor. Amerika ve Kanada’daki çok sayıda insan ise Haremliq aracılığıyla Türk peştamal havlu ve bornoz ürünleri ile tanıştı.

Haremliq Havluları

Özellikle Amerika’da beklenenden fazla ilgi gören ürünler, şirketin pazar ağının hızla gelişmesini sağladı.Bu arada Haremliq.com, şimdilik sadece yurtdışından gelen taleplere cevap veriyor. Yani Haremliq.com henüz Türkiye özelinde ürün satışı yapmıyor. Ancak şirket gelen taleplere cevap vermek için yakında Türkiye’den de sipariş almaya başlayacak.

10 Kat Daha Hızlı Kuruyor

Türkiye’deki pamuk dokuma tezgahlarında ilmek ilmek özenle işlenen Haremliq.com ürünleri,Türkiye’nin en kaliteli pamuğundan imal ediliyor.

Hipoalerjik özelliği ile zararlı kimyasallar barındırmayan havlu ürünler, çamaşır makinesinde de rahatlıkla yıkanabiliyor. Ayrıca Haremliq.com ürünleri geleneksel havlulardan çok daha hafif ve 10 kat daha hızlı kuruyor.

Yumuşak ve emici özelliği bulunan peştamal havlular, bu özellikleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Haremliq.com, 40 dolar ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Firma ayrıca 30 gün içinde iade, güvenli ödeme sistemi ve toplu alımlarda büyük indirim fırsatları gibi avantajlar da sunuyor. Haremliq.com’un önceliklerinin ilk sırasında ise müşteri memnuniyeti yer alıyor.

Ürünleri incelemek ve alışverişe başlamak için Haremliq’i ziyaret edebilirsiniz.


💡 Anlık bilgi paylaşımı için Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na katılın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.