Boyner Grup’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için anlamlı çalışma! Eşitlik Hakkım temalı kampanyanın detayları haberimizde!

Boyner Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı yeni reklam kampanyasıyla Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine dikkat çekti. Son 10 yıldır kamuoyunda farkındalık yaratacak işlere imza atan Boyner Grup, “Kadının Hakkı”nın altını bu kampanyayla bir kez daha çizmiş oldu.

Boyner Grup’tan Kadınlar Günü Mesajı

Boyner, son 10 yıldır 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kamuoyunda farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projelerine ve iletişim kampanyalarına imza atıyor. Şirket bu yıl ise Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konusuna dikkat çekmek için Eşitlik Hakkım temalı bir çalışma gerçekleştirdi.

Boyner Grup bu yılki 8 Mart kampanyasında Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini vurgulayarak “Eşitlik Hakkım. #Nokta” dedi. Şirket “Kadının Hakkı”nı anlaşılır ve kesin bir dille anlatan bu kampanyasıyla, eşitlik hakkının vazgeçilmezliğini vurgulayarak tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Bu arada hazırlanan bu anlamlı reklam filminin altında Manajans J. WalterThompson imzası bulunuyor. Dilerseniz şimdi sözü çok fazla uzatmadan sizi reklamla başbaşa bırakalım. İşte Boyner Grup’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü (2019) mesajı!

Eşitlik Hakkım

Konuyla ilgili videoyu izlemek için video platformlarını ziyaret edebilirsiniz. 


Boyner Grup Hakkında

Boyner Grup, bünyesinde bulunan 5 grup şirketi, 250’den fazla mağazası, e-ticaret siteleri, mobil uygulamaları ve 7.000’i aşkın çalışanıyla Türkiye’nin lider mağaza ve moda perakendesi grubudur. Çok katlı mağazacılıktan özel markalara, e-ticaretten mobil uygulamalara uzanan farklı perakende formatlarında hizmet veren Boyner Grup, milyonlarca müşterisinin koşulsuz mutluluğu için eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor; Türkiye’ye kazandırdığı “ilk”lerle perakendeye yön veriyor.

Türkiye’nin lider mağaza ve moda perakendesi grubu olarak, mağazalardan ekranlara kadar müşteriyle temas ettiği tüm kanallarda alışveriş deneyimini dönüştürüyor. Boyner Grup şirketleri, 67 yıllık deneyimin getirdiği perakende ve mağazacılık birikimini en yeni teknolojilerle ve inovatif dijital servislerle birleştirerek müşterilerine eşsiz alışveriş deneyimleri yaşatmayı amaçlıyor.

Boyner Grup’un 2019 yılı konsolide cirosu 4,5 Milyar TL’ye yaklaşmıştır. Boyner; milyonlarca müşterisi ve online ve offline satış kanallarıyla pek çok dev markanın Türkiye’deki en önemli iş ortağıdır. Boyner Grup, inovatif girişimler ve yenilikçi dijital servisleriyle istikrarlı şekilde büyümeye ve tüm paydaşları için yüksek katma değer yaratmaya devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.