Geçtiğimiz hafta Cuma günü ST Endüstri Radyo Mürsel Ferhat Sağlam’ı konuk etmişti. Dinleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği programı kaçıranlar ve yeniden dinlemek isteyenler için yayının tekrarını paylaşıyoruz. 

KOBİ’lerin Radyosu jeneriğiyle yayınlarını sürdüren ST Endüstri Radyo‘nun 13 Aralık 2019 Cuma günkü konuğu iş dünyası profesyonellerinin yakından takip ettiği popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam oldu.

Dijital Markalaşma Konuşuldu

Hakan Ömer Gider‘in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programının 13 Aralık tarihindeki konuğu Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam oldu.

ST Endüstri Radyo Mürsel Ferhat Sağlam - Hatıra Fotoğrafı

Kişi, kurum ve şirketlere dijital markalaşma ve stratejik büyüme gibi alanlarda danışmanlık yapan eğitmen ve yazar Mürsel Ferhat Sağlam, Etekteki Taşlar’da sektörel ve kavramsal değerlendirmelerin yanı sıra KOBİ’lere dijital markalaşma odağında tavsiyelerde de bulundu. Bu arada programa mail yoluyla katılan dinleyicilerden 5 kişiye Dikeyeksen Yayınları tarafından Mürsel Ferhat Sağlam’ın kitapları hediye edildi.

ST Endüstri Radyo Mürsel Ferhat Sağlam’ın Bölümünü Yayınladı

Etekteki Taşlar programına Mürsel Ferhat Sağlam‘ın konuk olduğu bölüm ST Endüstri Radyo’nun resmi Soundcloud sayfasında yayınlandı.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat SAĞLAM I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.