StartupTeknoloji’nin öncülüğünde düzenlenen ve girişimcilik ekosisteminin nabzını tutan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması’nın altıncısı ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. İnovasyon ve teknoloji tutkunlarını bir araya getiren bu özel buluşma, 25 Kasım Cumartesi günü  İTÜ Magnet‘te düzenlenecek. Girişimciliğin kalbi bu ay İTÜ ARI Teknokent‘te atacak!

StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması

StartupTeknoloji tarafından her ay gerçekleştirilen ve girişimcilik ekosisteminin paydaşlarını buluşturan kahvaltı buluşmalarının Kasım 2023’teki adresi İTÜ Arı Teknokent olacak! 25 Kasım 2023’te İTÜ Magnet’te düzenlenecek olan organizasyona girişimciler, yatırımcılar, startup’lar, sektör profesyonelleri, iş insanları olmak üzere ekosistemin tüm paydaşları katılım gösterecek.

Kahvaltı Buluşmasının Detayları

StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması’nın Kasım 2023 programının detayları şöyle;

Tarih: 25 Kasım 2023 – Cumartesi

Saat: 09:00 – 14:00

Mekan: İTÜ Magnet, İTÜ ARI Teknokent, İstanbul

StartupTeknoloji İnovasyonun ve Girişimciliğin Buluştuğu Nokta Olma Hedefinde

StartupTeknoloji, İTÜ Magnet’te, girişimcilik ekosisteminin öncüleri, yenilikçi fikirler ve sürdürülebilir iş modelleri ile dolu bu buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor. Katılımcılar, değerli konuşmacılar ve sektör liderleri tarafından paylaşılacak bilgilerle donanacak, tecrübelerini genişletecek ve yeni iş birlikleri için fırsatlar yakalayacak.

Kapsamlı Ağ Oluşturma Fırsatı

Girişimciler ve yatırımcılar için bir araya gelme, ağ oluşturma ve potansiyel iş birlikleri geliştirme şansı sunan bu kahvaltı buluşması, sektördeki en son trendleri ve fırsatları keşfetmek isteyen herkes için benzersiz bir ortam sağlıyor.

Kayıt ve Katılım

Etkinliğe katılımınız, StartupTeknoloji için büyük önem taşımaktadır. Lütfen katılımınızı garantilemek için önceden kaydınızı yapınız. Kayıt ve diğer tüm sorularınız için hande.kaya@startupteknoloji.com mail adresi üzerinden StartupTeknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.


StartupTeknoloji, girişimcilik ekosisteminin değerli üyelerini İTÜ Magnet’teki bu özel buluşmada ağırlamak için sabırsızlanıyor. Girişimciliğin geleceğine yön verecek bu etkinlikte siz de yerinizi alın ve ekosistemin parçası olun.

İletişim

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için StartupTeknoloji uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmeden önce mutlaka uygulama ön kayıt formunu doldurmuş olmanız gerekiyor.

Uygulamaya kayıt ön başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Android kullanıcıları için uygulama linki için tıklayınız.

iOS kullanıcıları için uygulama linki için tıklayınız.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.