Global, hibrit, yapay zeka destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı İkas ve Sovos ana sponsorluğunda 16 Kasım 2023 tarihinde Gaziantep Shimall Otel’de gerçekleşecek.

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın 12. ayağını 16 Kasım 2023’te Gaziantep Shimall Otel’de gerçekleştirecek.

iKAS ve Sovos ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik; Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, MÜSİAD Gaziantep, Anesiad, Askon Gaziantep, GAGİAD, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu, GAOSB, Gaziantep OSB Teknokent, Gaziantep Teknopark, ETİD, TACCS, Branding Türkiye, Teknolojik Grup, Taaf Medya, ICT Medya ve ETİS tarafından da destekleniyor.

Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde yoğun bir katılım bekleniyor. Etkinlikte; Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve ETİD Yönetim Kurulu Başkanı / PttAVM CEO’su Hakan Çevikoğlu açılış konuşmalarını yapacak.

Oniki Gaziantep E-Ticaret & E-İhracat Konferansı

Oniki bu etkinlikte; Gaziantep ve çevre illerdeki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirmeyi hedefliyor.

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İle Doğru Eşleştirme

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibritevent teknolojisi Gaziantep’teki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturacak.

Hibrit konseptte gerçekleşen etkinliği fiziksel olarak 500’e, online olarak da 300’e yakın, toplamda 800’ün üzerinde katılımcı takip edecek.

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İle Doğru Eşleştirme

Global, hibrit, yapay zeka destekli Oniki E-Ticaret & E-İhracat Konferansı serisine dair katılımcı görüşlerini izlemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Oniki’nin düzenlediği konferanslara ise oniki.net adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


Oniki Logo

Oniki I Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur. Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, size ve işinize maksimum fayda sağlayacak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel tanışma seanslarına katılarak işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz. İş dünyasındaki en güncel gelişmeleri ve en önemli başlıkları sektör profesyonellerinden dinleme şansını kaçırmayın. Maksimum 12 dakika ile sınırlandırılmış sunumlarla işinizi ve kendinizi geliştirecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.