StartupTeknoloji tarafından geliştirilen Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması yayında!

Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması, mobil uygulama marketlerdeki yerini aldı. StartupTeknoloji’nin geliştirdiği uygulamaya Google Play ve AppStroe üzerinden erişmek mümkün. Ancak uygulamaya şimdilik sadece girişimcilik ekosistemi paydaşları kabul ediliyor. Diğer bir ifadeyle; kapalı devre bir uygulama olma özelliği taşıyan “StartupTeknoloji Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması”na erişim için davet kodu şartı bulunuyor.

Peki davet kodu ve uygulamaya erişim için neler yapmanız gerekiyor? Konuyla ilgili merak edilen her şeyi sizler için derledik.

StartupTeknoloji Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması

Entegre Çözümler, Fırsatlar; Girişimciler, Yatırımcılar ve Sektör Profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir platform olan Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması birçok avantaj barındırıyor. Şimdi bunların neler olduğuna bakalım. İşte, girişimcilik ve teknoloji ana temalı bir yeni medya girişimi olan StartupTeknoloji’nin geliştirdiği uygulamanın avantajlarından bazıları!

Uygulamanın Avantajları

Geniş Ağ Olanakları: Global sektörlerden profesyonellere anında erişim sağlama imkanı.

Veri Tabanlı Analizler: Gerçek zamanlı analizler ve raporlar sayesinde piyasa dinamiklerini sürekli takip edin.

Uluslararası Faaliyet: Çok dilli destek sayesinde uluslararası arenada etkili bir oyuncu olma fırsatı.

Bu avantajların yanında “Dijital Girişimcilik Komünite Uygulaması”nın öne çıkan bazı özellikleri ise şöyle;

  • Kişisel Profil Oluşturma
  • Startup Vitrini
  • B2B Entegrasyon
  • Yatırımcı Portföyü
  • Pitch Arena
  • Mentorluk Programları

Girişimcilik ekosistemi ve dijital teknolojiler için en önemli olgulardan biri olan “topluluk oluşturma” açısından güzel bir örnek teşkil eden bu uygulama ile ilgili detaylar ve güncellemeler oldukça tüm hepsini sizlerle an be an paylaşıyor olacağız.

Uygulamaya erişmek ve davet kodu ile ilgili bilgi almak için StartupTeknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.


StartupTeknoloji

StartupTeknoloji Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.


StartupTeknoloji Kahvaltı Buluşması

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.