Bütünleşik Pazarlama Mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Papeladworks tarafından hazırlanan Dijital Sohbetler’de!

Spotify özelinde yayınlanan Papeladworks Dijital Sohbetler‘in ilk yayınına Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Eğitmen Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam konuk oldu. “Dijital Markalaşma Ve Girişimciler İçin Sosyal Medya” temalı programda Sağlam; kavramsallaştırmış olduğu “dijital markalaşma” konusuna “nedir?” / “nasıl?” odağında değinerek merak edilenleri aktardı. Mürsel Ferhat Sağlam, Dijital Sohbetler’de ayrıca, girişimciler için sosyal medya odağında önemli açıklamalar yaparak konuya dair ufuk açıcı önerilerde bulundu.

Mürsel Ferhat Sağlam Dijital Sohbetler’de

PapelAdworks‘un kurumsal Spotify kanalında yayınlanan Dijital Sohbetler‘in ilk konuğu olan Mürsel Ferhat Sağlam “Dijital Markalaşma Ve Girişimciler İçin Sosyal Medya” temalı podcast yayınında Ceren Sivrikaya‘nın sorularını yanıtlayarak dijital markalaşmaya dair merak edilenleri anlattı.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu; bilgi ve tecrübe aktarımı odağında gerçekleşen “Dijital Sohbetler”i dinlemek için Spotify ve YouTube’dan podcaste erişebilirsiniz.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
  • Koronavirüs Sonrası İş Hayatı (Rapor)
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.