Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık yeni bölümleriyle Spotify’da!

İlk bölümü Mart 2021’de Spotify’da yayınlanan ve kurumsallaşma, markalaşma, dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık yeni bölümleriyle başlıyor. Popüler podcast serisi; eskiden olduğu gibi yine Spotify, Apple Podcast, YouTube ve Google Podcast başta olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında! Mürsel Ferhat Sağlam tarafından bilgi ve tecrübe paylaşımı misyonuyla hayata geçirilen Hani Kurumsaldık’ın ana sponsoru ise yine Branding Türkiye oldu.

Hani Kurumsaldık Yeni Bölümleriyle Devam Ediyor

Her sektörden öncü birçok kurum ve kuruluşla iş birliği gerçekleştiren Hani Kurumsaldık, kısa sürede tüm platformlarda önemli sayıda izleyici, dinleyici ve takipçi kitlesi kazanarak dikkat çeken bir başarıya imza attı. Hızlı bir yükseliş yakalayan ve yayınladığı her bölümde daha fazla dinleyici kazanan popüler seride; akademik bilgi ve sektörel tecrübe aktarımının yanı sıra aktüel konular ile iş ve ekonomi gündemine dair değerlendirmeler de var.

Podcast Sevenlere Müjde

Sesli içerik 2020 yılı itibariyle biraz da Koronavirüs etkisiyle bir hayli önem kazandı. Sosyal ağlar ve arama motorları sesli içeriği önemsedikçe markalar ve içerik üreticileri bu odakta reklam, pazarlama ve iletişime ağırlık verdi. Bu bağlamda önem kazanan bir tür olan “podcast”, dünya genelinde önemli hale gelirken bu türün takipçi kitlesi de günden güne arttı. Podcast yayıncıları daha çok Spotify’da kendine yer edinirken bu yayıncılardan biri de Hani Kurumsaldık oldu.

Bu doğrultuda Hani Kurumsaldık’ın ilk bölümü Mart 2021‘de yayınlandı. “Hadi Başlıyoruz” adlı bu ilk bölümün akabinde her hafta Cumartesi günü yeni bölümün yayınlandığı popüler podcast serisinin 26. bölümü ise “Pahalılık Sorunsalı” başlığıyla Ekim 2021’de yayınlanmıştı.

Bir süre ara verilen Hani Kurumsaldık’ta nihayet hasret bitiyor. Herkesin merakla beklediği ve yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağına dair soru işaretlerinin olduğu Hani Kurumsaldık ile ilgili Mürsel Ferhat Sağlam, kişisel sosyal medya hesabından bir flood yayınladı. Sağlam, yaptığı paylaşımla yeni bölümlerın eskisi gibi yayınlanacağını duyuruldu.

Hani Kurumsaldık’ı sosyal medyada takip etmek için mikro sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Hani Kurumsaldık’ı Spotify’da takip etmek içinse buraya tıklamanız yeterli.

Hani Kurumsaldık I Hakkında

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


Hani Kurumsaldık Nedir?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.