Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan BioSem’24 etkinliği için geri sayım başladı! İşte biyomühendislik alanında faaliyet gösteren firmaları ve bu alanda kariyer yapan kişileri buluşturacak olan etkinliğe dair tüm detaylar!

YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü, sekiz yıldır büyük bir fedakarlık ve azimle çalışmalarını sürdürürken malzeme bilimleri ekosistemine maksimum faydayı sağlamak için birçok aksiyon gerçekleştiriyor. Bunlardan biri de BioSem’24! Yeni tip Koronavirüs pandemisi sürecinde etkinliklerini online sürdüren kulüp, daha sonra fiziksel etkinliklerine devam etti. Bu yıl Mayıs ayında düzenlenecek olan etkinlikte daha önce olduğu gibi yine biyomühendislik alanında tüm paydaşlar bir araya gelecek.

BioSem’24 Etkinliği

Biyomühendislik ana temalı Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olan BioSem’24 için az bir zaman kaldı. Etkinliğe sayılı günler kala, etkinlikle ilgili detaylar da açıklanmaya başlandı.

Geleceğin mühendislik adaylarına akademik yolculuklarında eşlik etmek ve hem Türkiye’yi hem de Yıldız Teknik Üniversitesi’ni en iyi biçimde temsil edecek donanıma sahip bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü organizasyonuyla Mayıs ayında BioSem’24 etkinliği düzenlenecek.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da 7 – 8 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek. Biyomühendislik alanına ilgi duyan tüm öğrencilerin katılabileceği etkinlik aynı zamanda sektör temsilcileriyle geleceğin uzmanlarını buluşturmak gibi özel bir misyona da sahip.

Etkinlikte, alanında uzman isimlerin bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağı konferansların yanı sıra fuaye alanında katılımcı firmaların temsilcileriyle tanışma fırsatı da olacak. Serbest networking aşamasında ise katılımcılar, ekosistem paydaşlarıyla tanışıp kariyer seçeneklerini değerlendirebilecek.

Bu arada Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü, pandemi sürecinde de etkinliklerini sürdürdü. YouTube üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinliklere 10 binden fazla kişi katılım gösterdi.

Sürpriz çekilişler ve hediyelerin olacağı etkinliğe katılmak için buradan katılım formunu doldurabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili detaylar şöyle;

Organizasyon: Malzeme Bilimleri Kulübü

Tarih: 7 – 8 Mayıs 2024

Mekan: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi almak için kulüp yetkililerine sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.