Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Mayıs1

Merhaba sevgili Branding Türkiye takipçileri… 23 Nisan, 1 Mayıs, Branding Türkiye etkinlikleri, seyahatler derken geçen hafta sizin için “Haftanın Öne Çıkan Reklamları”nı yazamadım.

Bu nedenle bu hafta 23 Nisan reklamlarının da olduğu 4’ten daha fazla reklamı buradan sizler için hazırladım.

Herkese iyi seyirler, iyi okumalar…

Kızlar da yapar erkekler de – ING Bank Türkiye

Geçtiğimiz 2 hafta içinde buradan sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla beklediğim reklam buydu. Televizyonda kısa versiyonunu izledik belki ama, internet dünyasında uzunca izleme şansımız oldu. ING bu ülkenin çocuklarını; “kadın=erkek” denklemi üzerinden bizlere anlatıyor.

Çocuklar Hayata Dokunsun – VESTEL

Vestel’den günümüz çocukları ve ailelerinin en büyük sorunlarından birisi olan “teknoloji bağımlılığı” için kamu spotu tadında bir reklam geldi. Bu 23 Nisan’da teknoloji evde kalsın, biz sevdiklerimizle dışarı çıkalım. Çünkü teknoloji hayatı kolaylaştırmak için var. Hayatı kaçırmak için değil.

Akbank Yatırım Hizmetleri, Instagram’da Mutluluklar – AKBANK

Instagram reklamcılığını da buraya konu ediyoruz ya, bakalım sırada ne var. Ama, şu yapılan işin muazzamlığına bir bakın. Akbank döktürmüş, overlok makinesini ayağımıza getirmiş.

HobbyTrendz, Okul – HOBBY

Haftanın beni en çok güldüren reklamı bu oldu. Videoyu ilk izlediğinizde istemsiz bir şekilde kahkaha atabilirsiniz. KIPS

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir