Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Mayıs3

Merhaba sevgili Branding Türkiye takipçileri, herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum. Ramazan ayı gelince böyle bir huzurlu,ulvi mesajlı, birbirine bağlılık temalı reklamların sayılarında hep artış oluyor. Aslında iyi de oluyor ben genellikle klişe olsalar da “Ramazan temalı” reklamları beğeniyorum.

Lafı fazla uzatmadan geçtiğimiz günlerde ilgimi çeken bir kaç reklamı yazımın kalan kısmında sizlere sunmak istiyorum.

Ön Yargıları Silelim – SELPAK

Kadınların sürekli olarak uğradığı negatif ayrımcılığa dur diyen Selpak, gözyaşlarını başarıları için dökmüş kadınlarımızı ekranlarımıza taşıyor. Ön yargılarımızdan kurtulmanın vakti gelmedi mi?

Vodafone Güvenle Kapsar / Otopark – VODAFONE

Vodafone bu konsept reklamların sanırım 4 yada 5’sini bizlere sunuyor. Daha önce olanların aksine bu kez  izleyiciyi ters köşe yaptılar. Geçtiğimiz günlerin kaliteli ve başarılı reklamlarından bir diğeri de elbette bu iş oluyor sevgili reklamseverler.

Paylaşmaya Niyet Edelim / #BirTabakPaylaş – Reis Gıda

Ramazan’ın anlam ve önemine uygun bir reklamla Reis Gıda karşımızda. Paylaşmanın esas olduğu bu günlerde hem sosyal mesaj hem de bir yardımlaşma kampanyasının yürütücülüğünü üstlenen marka için biz de birer boş tabak fotoğrafını #BirTabakPaylaş etiketiyle sosyal medyada paylaşıp bu güzel iyilik hareketine ortak oluruz değil mi?

Türkiye`nin Araba Motoru – Arabam.com

İşte uzun zamandır severek izlediğim ve buradan tüm dünyaya “ben bu reklamı çok seviyorum” diye haykırmayı beklediğim o güzelim reklam karşınızda. Araba, araba, araba, arabaa, aaraba, araaba…

#BurunlarınSelameti İçin – REXONA

Son olarak neresinden bakarsak bakalım kötü bir reklam olan Orhan Gencebay‘lı Rexona reklamı ile veda ediyoruz. Reklam her yönüyle kötü olsa da kendisi hakkında konuşturmayı mutlaka başaracaktır. Belki de başardı. Neyse, sana puanım 0 kanka!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir