İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgili Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Vaka Analiz Yarışması Case Hunter (2022) için geri sayım başladı! 

Vaka Analiz Yarışması olan Case Hunter başvuruları 18 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasındaydı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgili Girişimciler Kulübü tarafından organize edilen yarışmaya katılmak için belli şartları sağlamak gerekiyor. Yarışmanın şartları arasında Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi veya Sosyal Bilimler Fakültesi bölümlerinden birinde okuyor olmak var. Ancak tek şart bu değil. Case Hunter’a başvurmak için aynı zamanda üniversitenin 3 ya da 4 sınıf öğrencisi olmak lazım.

Finale kalan 10 takım, 20 – 21 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan büyük finalde buluşacak. Bu arada 20 – 21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek finalin ilk gününde ise sertifikalı eğitimler, case study çalışmaları, interaktif workshoplar ve sürpriz ödüllü aktiviteler olacak.

Uzman jüri ve mentörlerin katılımı ile gerçekleşecek finalin ikinci gününde ise final destekçisi olan firmanın sağladığı vakayı başarıyla çözen 3 ekip büyük ödüllerin sahibi olacak.

Case Hunter (2022) Ödülleri

Vaka Analiz Yarışması Case Hunter kapsamında başarıya ulaşan ekiplerin alacağı ödüller şöyle;

1. Ekip Ödülleri

Case Hunter (2022)’de 1. ekip ödülleri şöyle

  • Türk Telekom’da Staj İmkânı
  • Truva Akademi’den Seçili Sertifikalı Eğitimlerinden Biri
  • GezginFest VİP Kamp Kombine bileti

2. Ekip Ödülleri

Case Hunter (2022)’de 2. ekip ödülleri şöyle

  • Endless Akademi’den 2 Hafta Londra’da Dil eğitimi ve Londonist’te Konaklama
  • Burcu Şen Kişisel Koçluk’tan Seçili Eğitim Programlarından Biri
  • Patagonya World Konaklama

3. Ekip Ödülleri

Case Hunter (2022)’de 3. ekip ödülleri şöyle

  • Yako House&Park’ta Konaklama Hakkı
  • İF Performans’tan Konser Bileti
  • Camprail Bileti

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlara medya desteği sağlayan Branding Türkiye, vaka analiz yarışması “Case Hunter (2022)” etkinliğinin de destekçisi oldu.

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni, Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam‘ın Dijital Markalaşma 1.0 Eğitimiyle katkı sağlayacağı Case Hunter etkinliğinde Sağlam ayrıca etkinliğin finalinde de mentor olarak girişimcilere destek olacak.

Branding Türkiye‘nin desteklediği Case Hunter etkinliği için sayılı günler kalırken etkinlik sonrası detayları da yine Branding Türkiye’de okuyabilirsiniz. 2022 yılı özelinde online etkinliklere yönelik medya sponsorluğu şartlarını incelemek içinse  buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.