Branding Türkiye, ekosisteme katkı sağlamak için bilgi ve tecrübe aktarım misyonu taşıyan birçok prestijli organizasyonun medya sponsorluğunu üstlenmektedir. Bu yazıda ise en çok merak edilen konuların başında gelen medya sponsorluğu hakkında detaylar yer alıyor!

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye‘nin, etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye Etkinlik” ise her ay farklı şehirde / üniversitede, sektör profesyonellerine ve/veya üniversite öğrencilerine yönelik etkinlikler gerçekleştirmektedir.

Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen 3F Fenomeni doğrultusundaki bu etkinlik ve zirvelerin yanı sıra Türkiye ve dünyadaki; etkinlik, meetup, zirve, fuar, seminer, çalıştay, program, konferans, panel ve eğitimlerin de daimi destekçisi olan Branding Türkiye, ekosisteme katkı sağlamak için bilgi ve tecrübe aktarım misyonu taşıyan birçok prestijli organizasyonun medya sponsorluğunu üstlenmektedir.

Medya Sponsorluğu Hakkında Bilgi

Branding Türkiye; sektör profesyonelleri, iş insanları, ceo’lar, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, üniversiteliler ve kamu personelleri başta olmak üzere profesyonel iş yaşamında olan herkes tarafından takip edilen bir mecradır. Bu bağlamda, gerçekleştireceğiniz etkinlik, ödül töreni, gala, eğitim, meetup ve zirveleriniz için “Medya Sponsorluğu” başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu arada medya sponsorluğu ile ilgili merak edilenleri “Sık Sorulan Sorular” başlığı altında derledik. Bunları okumak ve sponsorluk talebinde bulunmak için Medya Sponsorluğu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Online Etkinlikler Ve Medya Sponsorluğu

Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 boyunca hem dünyada hem de Türkiye’de tüm etkinlikler, eğitimler, zirveler ve ödül törenleri online ortamda gerçekleştirildi. Branding Türkiye ise ekosisteme katkı sağlamak amacıyla 2020 yılında yüze yakın online etkinliği medya sponsoru olarak destekledi. 2021 boyunca da yine sektörel ve online etkinlikleri desteklemeyi sürdürecek.

Üniversitelerdeki Online Etkinlikler

Üniversitelerde gerçekleştirilen online ve konsept birçok etkinliği 2020 boyunca medya sponsorluğu ile destekleyen Branding Türkiye 2021 özelinde önemli bir karar aldı. Yani üniversitelerdeki online etkinliklere olan destekle ilgili bazı ek şartlar getirildi.

Bunun nedeni Türkiye’deki 200’den fazla üniversitede faaliyet gösteren yüzlerce kulübün her gün onlarca etkinlik gerçekleştiriyor olmasıdır. Branding Türkiye yönetimi, bu talebi karşılamanın mümkün olmadığını düşünerek yalnızca Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın konuşmacı olduğu üniversite etkinliklerini destekleme kararı aldı.

Medya Sponsorluğu Başvurusu

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.