Branding Türkiye’nin medya takip sponsoru belli oldu. Medya monitöring ve analizi konusunda dünya standartlarında bir alt yapıya ve kurumsal değerlere sahip olan Medya Takip Merkezi; bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya takip sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve 3F Fenomeni odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri ve sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye en son, medya takip ve analizi alanında birçok markaya çözüm sağlayan Medya Takip Merkezi ile sponsorluk anlaşması yaptı. Buna göre MTM, Branding Türkiye’nin medya takip sponsoru oldu!

Branding Türkiye’nin Medya Takip Sponsoru Belli Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) ve ürünleştirdiği fenomen kategorileriyle (Branding Türkiye Öneriyor, Marka Mekanlar, Branding Türkiye Soruyor, Marka Belediyeler) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Dünya genelinde ve milyonlara erişen takipçi kitlesiyle birçok mecrada eş zamanlı olarak faaliyetlerini sürdüren böyle bir yapının yazılı, görsel, işitsel ve dijital medyadaki yansımalarının da takip edilerek analiz edilmesi gerekir. Bunun farkında olan Branding Türkiye, sektörün önemli markalarından olan Medya Takip Merkezi’yle işbirliği yaptı. Böylece Medya Takip Merkezi, Branding Türkiye’ye medya takip ve analizi konusunda sponsor oldu. 22 yıllık tecrübesiyle medya izleme ve raporlamadan stratejik düşünce ortaklığına evrilen bir misyon edinen Medya Takip Merkezi; her sektörden yüzlerce markaya medya takibi, itibar yönetimi takibi, istihbarat yönetimi takibi, strateji yönetimi takibi, reklam takibi, sponsorluk takibi, dijital medya takibi ile bu alanlarda analiz ve raporlama hizmetleri sunan öncü bir kurum. 

Medyanın Miladı

Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, iki marka arasındaki iş birliğine dair şu açıklamayı yaptı;

“Mobil teknolojideki gelişim, dijital teknolojideki dönüşüm ve internet teknolojisindeki yaygınlıkla birlikte medya 2000’den önce ve 2000’den sonra olmak üzere bir ayrım yaşadı. Bunu medyanın miladı kabul edebiliriz. Süreci doğru takip eden markalar şu an hala varlığını sürdürüyor. Medyadaki değişimi ve dönüşümü takip edemeyenler ise pazardaki gücünü ve etkinliğini yitirdi. 22 yıllık bir deneyime sahip olan Medya Takip Merkezi, markaların bu süreci takip ve analiz etmesinde önemli bir konuma sahip. Dünya standartlarında bir yazılım alt yapısı ve kurumsal değerlere sahip olan ve aynı zamanda da hem geleneksel medya dinamiklerini hem de yeni medya unsurlarını çok iyi bilen bir şirketten bahsediyorum! Medya Takip Merkezi tüm bunları bilmekle kalmamış aynı zamanda içselleştirmiş ve uygulamış. Dolayısıyla böyle bir vizyona sahip markayla Branding Türkiye olarak iş birliği yapıyor olmaktan dolayı bir hayli mutlu ve gururluyuz. Bu iş birliğinin ve partnerliğin her iki markaya da yeni ufuklar açacağını düşünüyor, hayırlı ve uzun süreli olmasını diliyorum.”

 

Medya Takip Merkezi I Hakkında

Medya Takip Merkezi – MTM, 22 yıllık tecrübesinde, önce medya izleme ve raporlama șirketi, sonrasında istihbarat kaynağı ve șimdi ise, Stratejik Düșünce Ortağı olarak misyonunu sürdürmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik servislerimizle müșterilerimize çözümler sunuyor, aynı zamanda yeni servisler geliștirmeye devam ediyoruz.

Faaliyet Alanları 

  • İtibar Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • İstihbarat Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Strateji Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Haber Takibi ve Analizi
  • Reklam Takibi ve Analizi
  • Sponsorluk Takibi ve Analizi
  • Dijital Medya Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Partner Çözümlerimiz
  • Arșiv Hizmetleri

Medya Takip Merkezi ile ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.