Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ın medya sponsoru Branding Türkiye oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru Branding Türkiye oldu! Medyalar arası iş birliğine güzel bir örnek teşkil eden bu partnerlikle ilgili detaylar haberimizde! 

Hani Kurumsaldık’ın Medya Sponsoru Branding Türkiye Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık, her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public ve YouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Ancak Hani Kurumsaldık sadece tüm dijital video ve müzik platformlarında değil. Hani Kurumsaldık ayrıca birçok sosyal ağda da aktif bir çizgide ilerliyor. Bu bağlamda Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunan Hani Kurumsaldık, şimdiden milyonlarca erişime ulaşmayı başardı. Bu ilginin oluşmasında, podcastlerin hem sektörel hem de akademik bir perspektife sahip olmasının payı büyük. 

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık’ın yazılı, görsel ve işitsel medyadaki partnerleri de gün geçtikçe artıyor. Bunlardan biri de bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye oldu. Buna göre Branding Türkiye, Hani Kurumsaldık’ın medya sponsoru oldu! 

Medyalar arası iş birliğine güzel bir örnek teşkil eden bu partnerlikle birlikte Hani Kurumsaldık’a dair haberler artık Branding Türkiye’de yayınlanacak! Böylece Türkiye’de podcast kültürünün önemli temsilcisi olan Hani Kurumsaldık ile ilgili güncel haberler Branding Türkiye’de okunabilecek. Ayrıca Hani Kurumsaldık odaklı kampanya duyuruları, etkinlikler, sponsorluklar ve iş birlikleri de yine Branding Türkiye’de, “Hani Kurumsaldık” etiketi altında takip edilebilecek! 


Branding Türkiye | Hakkında

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve Dijital Dünyanın Marka Mecrası Mottosuna Sahip olan Branding Türkiye; akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan yani çalışma hayatının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.