Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından “Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek” ana temasıyla önemli bir etkinlik gerçekleştirilecek. 29 Eylül 2022’de 10:30 ile 16:30 arasında online ortamda düzenlenecek olan etkinlik “Açılış Ve Vizyon” konuşmalarıyla başlayacak. Birçok özel oturuma ev sahipliği yapacak olan etkinlikte alanında uzman isimler, bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacaklar.

2017’den bu yana Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmaları ana temalı etkinlikler devam ediyor. Dijital ve teknoloji olmak üzere 2 ana kavram etrafında şekillenen Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinliklerinde pazarlama, marka yönetimi, iletişim, reklamcılık, e-ticaret, dijital markalaşma,  sosyal medya, yeni medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama başta olmak üzere birçok kavrama dair bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılıyor. Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin yanı sıra üst düzey yöneticiler, ceo’lar, girişimciler, kamu çalışanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılım gösterdiği Anadolu Bilişim Buluşmaları; ilgi çeken ana temalarla sürüyor. 29 Eylül 2022‘de online ortamda gerçekleştirilecek olan “Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek” etkinliği de bunlardan biri.

Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek Etkinliği

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından 29 Eylül 2022‘de 10:30 ile 16:30 arasında “Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek” etkinliği gerçekleştirilecek.

Köklü bir yemek kültürüne sahip olan Anadolu coğrafyasında daha fazla “Marka Şehir” çıkarmak ve şehir markalaşmasında sürdürülebilirliği sağlamak için önemli bir unsur olan “gastronomi” konusuna vurgu yapılacak olan etkinlik; Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği tarafından düzenleniyor. Elazığ TSO destekleri, Gıda Güvenliği Derneği ve YÜCİTA çözüm ortaklığı, ANAKO altın sponsorluğu, Branding Türkiye, ICT MEDİA, Vedubox sponsorluğuyla gerçekleştirilecek. Etkinliği ayrıca bir çok kurum ve STK da destekliyor. 

Toplamda 3 oturumdan meydana gelen etkinlik saat 10:30’da Açılış Ve Vizyon konuşmaları ile başlayacak. Gastronomi Toplumsal Dönüşüm ve Ekonomide İtici Güç Olabilir Mi?,  Şehirlere Özgü Yeni Turizm Ürünlerinin Oluşturulması ve Ticarileştirilmesinin Önemi, Yerel Mutfağın Sürdürülebilirliği ve Yerel Markalar oturumlarına ek olarak etkinlikte ayrıca Keynote Konuşmacısı başlığıyla konferanslar gerçekleştirilecek.

Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler etkinliğinin katılımcı profili ise şöyle; Bakanlıklar, İlgili Genel Müdürlükler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İlgili Özel Sektör, Üniversiteler, Bilişim, Savunma Sektörü, İlgili İş Dünyası Liderleri ve Yöneticileri, Teknoloji Üreticileri, Satıcıları ve Dağıtıcıları, Ulusal ve Uluslararası İlgili Firmalar, Sivil Toplum Kuruluşları, Enstitüler, Uzman Akademsiyenler, Öğrenciler, Gelecek Bilimciler, Hukukçu, Eğitmen, Danışmanlık Firmaları, Sektör Profesyonellleri, İş İnsanları, Sektör Çalışanları, Medya Kuruluşları, Dernekler.

Etkinlik Detayları 

Etkinliğin Adı: Anadolu Bilişim Buluşmaları

Etkinliğin Ana Teması: Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek

Etkinliği Düzenleyen: Harput Ajans & Kamu Bilişim Derneği

Etkinliğin Tarihi: 29 Eylül 2022

Etkinliği Saati: 10:30 – 16:30

Etkinliği Yeri: YouTube (Online)

Etkinliğin konuşmacıları ve sponsorları hakkında detaylı bilgi almak için Anadolu Bilişim Buluşmaları kurumsal web adresini buradan ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ise “Gastronomi İle Şehirleri Güçlendirmek” etkinliğine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

ETKİNLİĞE KATIL

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm paydaşlar ve sponsorlar ile etkinliğin konu ve konuşmacıları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Anadolu Bilişim Buluşmaları I HAKKINDA 

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.