BaBaLa Tv, Kahramanmaraş Depremi akabinde adeta seferber oldu. Influencelar, ünlüler ve kurumlar aracılığıyla yardım yayınları gerçekleştirip gelen yardımları AHBAP’a aktaran BaBaLa Tv, topladığı yardım miktarını geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştı.

Kahramanmaraş depreminin ardından ekibiyle birlikte yaraları sarmak için adeta seferber olan Oğuzhan Uğur, BaBaLa Tv olarak topladıkları yardım miktarını sosyal medyada paylaştı.

BaBaLa Tv Topladığı Yardım Miktarını Paylaştı

6 Şubat günü Türkiye, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki 2 şiddetli depremle sarsıldı. Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve 11 ili etkileyen deprem, on binlerce insanın yaralanmasına ve hayatını kaybetmesine neden oldu.

Depremin olduğu ilk günden beri birçok kamu kurumu, belediye, sivil toplum kuruluşu ve dernek gibi ünlü isimler ve sosyal medya fenomenleri de depremzedeler için yardım seferberliğine katkı sağladı. Bunlardan biri de Oğuzhan Uğur ve kurucusu olduğu Babala Tv’ydi.

Depremzedeler için bir araya gelen Oğuzhan Uğur ile Haluk Levent, bu süreçte yardım faaliyetlerini aralıksız olarak birlikte yürüttü. Tabi bu süreçte birçok ünlü isim de yanlarında oldu ve yardım seferberliğine katkı sağladı.

Peki BaBaLa Tv’nin depremzedeler için topladığı yardım miktarı ne? Oğuzhan Uğur sosyal medyada bu sorunun yanıtını verdi ve şu paylaşımda bulundu;

İşte Oğuzhan Uğur tarafından paylaşılan ve BaBaLa Tv’nin toplamda ne kadar yardımda bulunduğunu açıklayan o paylaşım;

“72 saatte sayenizde bu sayılara ulaştık. Devam ediyoruz. Buradayız.”

Oğuzhan Uğur bu paylaşımın devamına aşağıdaki ifadeleri kullandığı ek bir tiwit paylaştı;

“Paylaşmak zorunda hissettik. (Zorunda kaldık da diyebiliriz…)”

BaBaLa Tv’nin 72 saatte topladığı yardım miktarı;

BaBaLa Tv Deprem Yardımı - 1

BaBaLa Tv’nin Depremzedelere Desteği

Depremden sonraki ilk 72 saatte 240 bin insanla birebir iletişim kuran 2,526 tır koordinasyonu sağlayan ve 29 milyon TL bağış toplayan BaBaLa Tv, depremin 7. gününde bu sayıların çok üzerine çıkarak önemli ölçüde yardımı organize etmeyi başardı. Konuyla ilgili Oğuzhan Uğur’un paylaşımı ve toplanan yardım miktarı ise şöyle;

“Bunlar 7.Gün ulaştığımız sayılardır. Artmaya devam ediyor. Sayenizde! Keşke saçma sapan şeylerle uğraşmayıp bu sayıların daha da üzerine çıkabilseydik… Sorun yok. Bıkmadan, durmadan devam ediyoruz, edeceğiz. Ayrıca bu verileri paylaşmaktan hicap duyduğumuzu da belirtmek isterim.”

BaBaLa Tv’nin 7 günde topladığı yardım miktarı;

BaBaLa Tv Deprem Yardımı - 7 Gün Toplamı

Bu arada yaptığı yardım ve desteklerle takdir toplayan ve dikkat çeken Oğuzhan Uğur, bunların yanı sıra “Türkiye Tek Yürek” kampanyasında da 500.000 TL bağışta bulundu.


Biz de bu vesileyle Branding Türkiye ailesi olarak BaBaLa Tv‘yi bu özverili çalışmaları ve destekleri için tebrik ediyoruz.


Deprem Yardımında Bulunan Markalar

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.