Futbolun tüm paydaşlarını tek mecrada toplayan ve her ayın 15’inde yayınlanan Akademi Futbol’un Nisan 2023 sayısı çıktı. Derginin 5. sayısında da yine futbola dair birbirinden önemli dosya konuları, röportajlar ve spor dünyasına dair önemli gelişmeler yer aldı.

Türkiye’nin futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Nisan 2023 sayısı çıktı. Her ayın 15’inde yayınlanan dergide Türkiye başta olmak üzere dünya futboluna dair tüm detaylar işin uzmanları tarafından değerlendiriliyor. Futbolun tüm paydaşlarını bir araya getiren dergide aynı zamanda birbirinden önemli dosya konular da var.

Akademi Futbol’un Nisan 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde beşinci sayısıyla raflardaki yerini aldı. Bu sayıda okuyucuları, Mısır’ın dünya futboluna armağanı olan dünyaca ünlü futbolcu Mohamed Salah‘a dair detaylar bekliyor. Ayrıca bu sayıda Kâmil Özüşanlı, Ahmet Kılıç, Cemil Turan, Murat Akkoyunlu gibi değerli isimlerle yapılan röportajlar da var.

Tüm bunlarla birlikte ay boyunca futbol gündemini meşgul eden tüm önemli gelişmeler futbolseverler için Akademi Futbol editörleri tarafından derlendi. Bu arada dergideki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle konseptlere sahip bölümler de ilgi çekici ayrıntılar barındırıyor. Kısacası futbolla alakalı ve sporla ilgili her şey her ay olduğu gibi yine Akademi Futbol’da

Akademi Futbol’da her ay olduğu gibi Nisan ayında da yine Branding Türkiye tarafından hazırlanarak derlenen “Teknoloji Gündemi” birbirinden ilginç konu ve başlıklarla futbolseverlerle buluştu.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ay tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te!

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor.

Derginin resmi web sitesi olan Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Mart 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.