Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu tarafından 8 – 9 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 15. Kariyer Günleri etkinliği için geri sayım başladı.

Kovid-19 salgını ile birlikte online ve uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bunlardan biri de Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu! Kulüp bu günlerde 25 yıllık tecrübesiyle 15. Kariyer Günleri etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

15. Kariyer Günleri Etkinliği

Bu sene “Senin Çıkış Yolun” mottosuyla gerçekleştirilecek olan Kariyer Günleri, sektöründe öncü firmaları katılımcılarla buluşturmayı hedefliyor.

Peak , Anadolu Sigorta, Riot Games, TUSAŞ Abdi İbrahim Otsuka, Borusan Holding, Note Cosmetics ve DenizBank gibi sektöründe öncü birçok şirketin yer alacağı etkinlik, 8 – 9 Aralıkta Gazi Endüstri Topluluğu’nun web sitesinde 10 oturum şeklinde gerçekleşecek. Bu arada etkinlik süresince devam edecek sürpriz çekilişler ve her iki günün sonunda yapılacak olan workshoplarla katılımcılar her yönüyle dolu bir etkinlik deneyimlemiş olacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “15. Kariyer Günleri”nin da resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online

Tarih: 8 – 9 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu I Hakkında

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu 1996 yılında, dönemin Endüstri Mühendisliği Öğrencileri ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Öğretim Elemanları tarafından kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. Amacı; Türkiye’yi yarınlara taşıyacak, ülkemize yeni ufuklar açacak, reel sektör çarklarının daha güçlü dönmesini sağlayacak olan Endüstri Mühendisliği öğrencilerini yarınlara daha iyi hazırlamaktır. Bu doğrultuda üstlendiği görev; endüstri mühendisliğinin yurt genelinde tanıtılması, iş çevrelerine verimlilik bilincinin kazandırılması ve bu bağlamda endüstri mühendislerinin iş kollarının genişletilmesi, orta öğrenim düzeyindeki gençlerin meslek seçimlerinde endüstri mühendisliği mesleğini bilerek tercihte bulunmalarının sağlanması için her türlü olumlu çalışmayı gerçekleştirmek ve gerçekleştirilmesine katkı sağlamaktır.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.