Hacettepe Üniversitesi Kültür Sanat Topluluğu tarafından 4 – 5 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Hacettepe Kültür Sanat Zirvesi 2020 için geri sayım başladı.

2019’un sonlarında Çin’de başlayan ancak çok kısa bir sürede tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi ile birlikte online ve uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Hacettepe Kültür Sanat Topluluğu! Kulüp bu günlerde “Hacettepe Kültür Sanat Zirvesi 2020” etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Hacettepe Kültür Sanat Zirvesi 2020

Hacettepe Üniversitesi’nin bünyesinde faaliyet gösteren bir öğrenci kulübü olan Hacettepe Kültür Sanat Topluluğu tarafından 4 – 5 Aralık 2020 tarihlerinde online şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenen etkinlik için çok az bir zaman kaldı. Online olduğu için geniş bir katılımcı kitlesine hitap edecek olan zirvede birçok ünlü isim konuşmacı olarak yer alıyor. Etkinliğe dair tüm detaylar ile etkinlik katılım formunu doldurmak için etkinlik detaylarında yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli!

Etkinliğin konuşmacıları arasında; Doğan Hasol, Seçil Kınay Yılmaz, Naz Doğa Cebeci, Can Ulkay, Ozan Aydemir, Serkan Kayalar, Mehmet Dinçerler, Ekin Olcayto, Başak Sayan gibi isimler var. Bu arada tüm konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak için ve etkinliğe dair ayrıntıları öğrenmek için kulübün Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Hacettepe Kültür Sanat Zirvesi 2020”nin da resmi medya sponsor oldu.

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken kültür sanat temalı bu etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: AIRMEET ve Instagram

Tarih: 4 – 5 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika:

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.