IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu tarafından 5 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Softwebinar etkinliği için geri sayım başladı. Silikon Vadisi’ne adını yazdıran Türk girişimci ve yazılımcı Şahin Boydaş’ın konuk olacağı etkinliğe dair detaylar haberimizde!

Koronavirüs salgınıyla birlikte online bir şekilde devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bunlardan biri de IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu!

Silikon Vadisi’ne Adını Yazdıran Türk Girişimci

COVID-19 pandemisi nedeniyle online gerçekleştirilecek olan Softwebinar etkinliğinin ana teması “Nasıl Başarılı Bir Girişimci Ve Yazılımcı Oluruz?” olarak belirlendi. Etkinlik serisinin ilk konuğu ise yaptığı girişimlerle Silikon Vadisi’ne adını yazdıran Türk girişimci Şahin Boydaş oldu.

Kulübün Youtube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinlik, katılımcıların canlı yayında Şahin Boydaş’a sorularına iletebileceği interaktif bir mantıkla tasarlandı. Etkinlik kapsamında sürpriz çekilişlerin yanı sıra etkinliğe katılan 2 kişiye Şahin Boydaş’ın en yeni girişimlerinden olan Remote Team’de part time çalışma fırsatı sunulacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Softwebinar Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Youtube)

Tarih: 5 Aralık 2020

Saat: 19:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Yok

Etkinlik Youtube üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecektir. Katılmak için buraya tıklayın.

IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu I Hakkında

IEEE mühendisliğin yaratıcılık, geliştirme, bütünleştirme, paylaştırma işlevine, elektro teknoloji ve bilgi teknolojisine, insanlığa yararlı bilimlere ve uzmanlık alanlarına katkıda bulunan kar amacı olmayan teknik bir mesleki organizasyondur. IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu da bu vizyon ve misyonla, IEEE Türkiye Şubesi bünyesinde 2004 yılında Türkiye’nin teknik anlamdaki en büyük topluluğunun bir parçası olarak kurulmuştur. Toplamda 850’yi aşkın üyesiyle çalışmalarına ve başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir. Üyeler farklı teknik alt birimler ve komitelerde aktif görev almaktadır.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.