Ekonomideki en önemli unsurların başında gelen yatırım ana temasıyla hazırlanan Yatırım Yolculuğu Etkinliği 20 Aralık’ta Collective Idea organizasyonuyla İstanbul’da gerçekleşecek.

Teknolojik ilerleme ve dijitalleşme ile birlikte çağımızda birçok uzmanlık, unsur, kavram, iş modeli, iletişim faktörü, pazarlama stratejisi ve hizmet/ürün ile ilgili değişim yaşandı. Bu değişim beraberinde dönüşümü de getirdi. “Yatırım”, hem yapısal hem de kavramsal açıdan bu değişimden ve dönüşümden nasibini alan olgular arasında yer alıyor.

Peki günümüz finansal ekosisteminde sürdürülebilirlik için önemli bir metrik olan yatırım nedir? Geçmişten bugüne yatırım olgusundaki hangi değişimler oldu? Herkes yatırımcı olabilir mi? Yatırım ağlarının değişen ekonomik dinamiklerdeki yeni misyonu nedir?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası 20 Aralık 2023’te Collective Idea organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan “Yatırım Yolculuğu Etkinliği”nde yanıt bulacak.

Yatırım Yolculuğu Etkinliği 20 Aralık’ta

Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan Yatırım Yolculuğu Etkinliği’nin bu haftaki konukları Derin Keskin (Domino Ventures) ve Melek Yiğit (Tera Portföy) oldu. Collective Idea Kurucusu Reşat Gökay Çelik‘in moderatörlüğünü yapacağı etkinlik, İstanbul Kadıköy’deki Hasanpaşa Collective Design Base’de gerçekleşecek.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu bu ücretsiz etkinliğe katılmak için kayıt zorunluluğu bulunuyor. Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Etkinlik Detayları

Hem girişimcilik hem de yatırım ekosistemine merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz ve konuşmacılarla tanışıp katılımcılarla network fırsatı bulacağınız, kolektif yapıya sahip olan Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan Yatırım Yolculuğu etkinliğine dair detaylar şöyle;

Organizasyon : Collective Idea

Tarih / Saat   : 20 Aralık 2023 / 19:30 – 21:30

Mekan             : Collective Design Base

Adres             : Hamiyet Sokak No 17/A Kadıköy Hasanpaşa

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.