WordPress alanında 360 derece hizmet politikasına sahip bir marka olan WP Okulu’ndan Web Geliştirme Ve Seo’da Yapay Zeka Temalı Webinar! Online gerçekleştirilecek etkinliğe kayıt olarak ücretsiz katılabilirsiniz.

WordPress alanında 360 derece hizmet politikasına sahip bir marka olan WP Okulu’nun bir iştiraki olan WP Kulüp tarafından alanında uzman isimlerle gerçekleştirilen “Uzman Konuklar” webinar serisinin bu ayki konusu Web Geliştirme Ve Seo’da Yapay Zeka oldu. WP Okulu Kurucuları Fikret Tozak ve Esra Tozak‘ın da bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacağı etkinliğin bu ayki konuğu ise Yabayzeka.com‘dan Giray Hakan oldu.

WP Okulu’ndan Web Geliştirme Ve Seo’da Yapay Zeka Etkinliği

Dünya genelinde birçok kamusal ve kurumsal markaya WordPress odağında hizmet sunan WP Okulu‘nun bir markası olan WP Kulüp’te her ay konusunda uzman bir profesyonel ile Zoom Toplantıları gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 1,5 saat süren ve online ortamda gerçekleşen bu etkinliklerde konuşmacılar, kendi alanı ile ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşma fırsatı buluyorlar. Genel katılıma açık ve ücretsiz olan webinarda ayrıca soru – cevap imkanı da var. Böylece katılımcılar, alanında uzman konuşmacılara merak ettiklerini sorabiliyorlar.

WP Okulu tarafından düzenlenen etkinlik serisinin bu ay ki konuğu ise Yabayzeka.com’dan Giray Hakan oldu. WP Okulu kurucuları Fikret Tozak ve Esra Tozak‘ın da mikrofon başında olacağı etkinlikte web geliştirme ve seo’da yapay zeka faktörü konuşulacak. Etkinlikte ayrıca freelancerlar ve işletmeler için yapay zeka araçları da konuşulacak.

Etkinliğe ücretsiz olarak katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterli. Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve etkinliğe kayıt için aşağıdaki butona tıklayın.


WP Okulu Logo

WP Okulu | Hakkında

Dünya genelinde birçok kamusal ve kurumsal markaya WordPress odağında hizmet sunan WordPress Okulu aynı zamanda eğitim ve topluluk markasıdır. WordPress Okulu’nun bir iştiraki olan WP Kulüp, yeni nesil bir online eğitim ve iş platformudur. İnternet girişimcilerini ve internet girişimciliği hedefi olanları tek çatı altında toplayan bir topluluk olan WP Kulüp’te; hem eğitimlerden hem uzmanlardan hem de topluluktaki diğer katılımcılardan yeni bilgiler öğrenmek mümkün. Topluluk mantığına uygun bir yapıda faaliyet gösteren WP Kulüp’te üyeler birbirleri arasında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmakta ve gönüllü olarak yardım etmektedir.

WP Okulu Ne Yapar?

 • WordPress Eğitimleri – Birebir, Online ve Grup Olarak
 • WP Kulüp Online Eğitim ve İş Platformu
 • WordPress Danışmanlık ve Sorun Giderme
 • WordPress SEO
 • WordPress Tema Özelleştirme
 • WordPress Google Adwords Optimizasyonu
 • WordPress Google Analytics Optimizasyonu
 • WordPress Site Hızı Optimizasyonu
 • Yüksek Trafikli WordPress Sitelere Sunucu Çözümleri
 • WordPress Referanslar
 • Eğitim Alanlar Neler Yaptı

WordPress Okulu Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.