Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam Yeditepe Üniversitesi’nde! Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’ne konuk olan Sağlam, burada dijital markalaşma ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacak!

Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam Yeditepe Üniversitesi’nde! Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Trend Analizi Ve Marka Dersi‘nin davetlisi olan Sağlam, bölüm öğrencilerine “Dijital Markalaşma” odağında “Marka İletişiminde Dijital Trend Faktörü“nü anlatacak. 

Mürsel Ferhat Sağlam Yeditepe Üniversitesi’nde!

Dijitalleşmeyle birlikte değişen, dönüşen ve yeni bir anlam kazanan üretim, tüketim ve iletişim olgularına yönelik kurumsal ve kamusal markaların temel sorumluluklarında da bazı değişiklikler oldu. Bu bağlamda dijitalde varlık göstermek markalar için lüks olmaktan çıktı. Artık markalaşmanın temel dinamiği Sürdürülebilir Dijital Trend Yönetimi oldu. Peki bir marka dijitalde nasıl trend başlatır? Var olan bir trendi kurumsal düzeyde lehine çevirmenin temel stratejisi nedir? Hangi sosyal mecralar marka iletişimi için daha sürdürülebilirdir? Tüm bunlar ve daha fazlası 11 Mayıs 2023’te cevap bulacak.

Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam, konuyla ilgili merak edilenleri Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Trend Analizi Ve Marka Dersi‘nde Jülide Şakar‘ın konuğu olarak Marka İletişiminde Dijital Trend Faktörü üzerine değerlendirmelerde bulunacak.

Önemli Not

Etkinliğin medya sponsoru Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık olurken, etkinlik, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Trend Analizi Ve Marka Dersi öğrencilerine özeldir. Diğer bir deyişle etkinlik dışarıdan katılıma açık değildir. Etkinliğe dair bilgi ve notlar için Mürsel Ferhat Sağlam’ı, Branding Türkiye’yi ve Hani Kurumsaldık’ı sosyal medyada takip edebilirsiniz. 


Mürsel Ferhat SAĞLAM | Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.