Web tasarım, web geliştirme, e-ticaret, mobil uygulama geliştirme, seo (arama motoru optimizasyonu), sosyal medya pazarlaması, dijital markalaşma başta olmak üzere dijital odaklı birçok konuda web tabanlı çözümler sunan tam hizmet web ajansı W3bCode kuruldu.

Kişi ve kurumlara dijital odaklı web çözümleri sunmayı hedefleyen W3bCode geçtiğimiz günlerde Levent’teki merkez ofisinde hizmet vermeye başladı. Başta web tasarım, web geliştirme, e-ticaret ve arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması olmak üzere bir işletmenin ihtiyacı olabilecek web tabanlı tüm işleri bünyesinde barındıran şirket, önümüzdeki süreçte dijital markalaşma ajansı kategorisinde faaliyet göstermeyi hedefliyor.

Tam Hizmet Ajansı W3bCode Kuruldu

Bir tam hizmet ajansının sunacağı tüm hizmetleri bünyesinde barındıran W3bCode, kendi alanında uzmanlaşmış yetenekli bir ekibe sahip. Bu arada şirket kendisini “Kullanılabilirlik, güzellik ve büyük etki yaratan çözümler sunuyoruz.” şeklinde tanımlıyor. Dijital markalaşma ajansı olarak faaliyet göstermeyi misyon edinen “W3bCode”un merkez ofisi ise İstanbul – Levent lokasyonundaki No:15’te.!

Hizmetleri

Tam hizmet ajansı olarak faaliyet göstermeye başlayan W3bCode, kişi ve kurumlara web tabanlı hizmetler sunuyor. Peki bu hizmetlerin detaylı listesi nedir? İşte, ajansın sunduğu çözümlerden bazıları;

  • Web Tasarım Ve Geliştirme
  • Dijital Pazarlama
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • SEM (Arama Motoru Pazarlaması)
  • Dijital Markalaşma
  • Sosyal Medya Pazarlaması
  • İçerik Pazarlaması
  • Kurumsal Blog Kurulumu
  • E-Ticaret Yönetimi
  • Mobil Uygulama Geliştirme

Kurucu kadrosu sektör tecrübesi ve ajans yönetme deneyimine sahip olan “W3bCode”un temel amacı hizmet verdiği veya hizmet vereceği kişi ve markalara, dijital farkındalık odaklı web çözümleri sunmak.

Bu amaç doğrultusunda uzman ekibini her geçen gün genişleteceğini belirten ajans, bir yandan da yeni müşteriler edinmeyi sürdürüyor. Birçok kurumsal markaya ve di çeşitli dijital çözümler sunan “W3bCode”un aynı zamanda KOBİ’lere özel çözümleri de mevcut. Şirketin kısa vadedeki amacı müşteri portföyünü çeşitlendirerek ilerleyişini sürdürmek.


W3bCode I Hakkında

Müşterilerinizin zihinlerini anlamak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler kullanıyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını harekete geçirmek için etkili planlar geliştiriyoruz. Sadece edinim için değil, etkileşim, dönüşüm ve müşterilerin elde tutulması için teorilerimiz var. W3bCode olarak ne yaparsak yapalım, daima ölçüyoruz, her zaman analiz ediyoruz ve daima yenilik yapıyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.