Tam Hizmet Ajansı W3BCode Kuruldu

Web tasarım, web geliştirme, e-ticaret, mobil uygulama geliştirme, seo, sosyal medya, dijital markalaşma başta olmak üzere birçok konuda web odaklı çözümler sunan tam hizmet web ajansı W3bCode kuruldu.

W3bCode ekibi kendisini “Kullanılabilirlik, güzellik ve büyük etki yaratan çözümler sunuyoruz.” şeklinde tanımlıyor. Şirketin merkezi olarak İstanbul – Levent lokasyonundaki No:15’te yer alıyor.

WebCode, tam hizmet ajansı olarak kişi ve kurumlara hizmet sunuyor. Ajansın sunduğu hizmetlerden bazıları ise şöyle;

  • Web Tasarım Ve Geliştirme
  • Dijital Pazarlama
  • SEO (Arama Motoru Pazarlaması)
  • Dijital Markalaşma
  • Sosyal medya o

W3bCode’un amacı müşterilerine dijital farkındalık odaklı web çözümleri sunmak. Bu amaç doğrultusunda ekibini günden güne genişleten ajans, bir yandan da yeni müşteriler edinmeyi sürdürüyor. Birçok kurumsal markaya çeşitli dijital çözümler sunan W3bCode’un kısa vadedeki amacı müşteri portföyünü çeşitlendirerek arttırmak.

Hakkında I W3bCode

Müşterilerinizin zihinlerini anlamak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler kullanıyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını harekete geçirmek için etkili planlar geliştiriyoruz.

Sadece edinim için değil, etkileşim, dönüşüm ve müşterilerin elde tutulması için teorilerimiz var. Ve ne yaparsak yapalım, daima ölçüyoruz, her zaman analiz ediyoruz ve daima yenilik yapıyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir