Bir girişimin kuruluşundan itibaren temel sorumlulukları arasında yer alan “pazarlama” kavramı odağında 3 Ocak 2024’te Collective Idea organizasyonuyla Startuplar İçin Pazarlama etkinliği gerçekleştirilecek!

Günümüz iş dünyasında girişimcilik; sadece iyi bir fikir, sadece inovasyon, sadece sürdürülebilirlik ile ilgili olmanın çok daha fazlasını temsil ediyor. Öte yandan bir girişim / startup için temel sorumluluklardan biri varlığını sürdürebilmektir. Bunu sağlamanın en önemli koşulu ise “pazarlama”dır.

Peki ama nasıl? Startuplar için pazarlama niye önemlidir? Startuplar hangi pazarlama stratejilerine ihtiyaç duyar?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası 3 Ocak 2024’te Collective Idea organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan “Startuplar İçin Pazarlama Etkinliği”nde yanıt bulacak. Pazarlama alanında uzman, yapay zeka, startup, girişimcilik ve yatırım süreçleriyle birebir ilgilenen Sefa Karahan, bu sefer girişimcilere pazarlama eğitimi verecek.

Startuplar İçin Pazarlama Etkinliği

Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan Startuplar İçin Pazarlama Etkinliği’nin konuğu Sefa Karahan (1,618 Agency) oldu. Collective Idea Kurucusu Reşat Gökay Çelik‘in moderatörlüğünü yapacağı etkinlik, İstanbul’daki 1,618 Agency ofisinde gerçekleşecek.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu bu ücretsiz etkinliğe katılmak için kayıt zorunluluğu bulunuyor. Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Hem girişimcilik hem de startup ekosistemine dair merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz ve konuşmacılarla tanışıp katılımcılarla network fırsatı bulacağınız, kolektif ve samimi bir yapıya sahip olan Collective Idea tarafından gerçekleştirilecek olan etkiliğe dair detaylar şöyle;

Organizasyon : Collective Idea

Tarih / Saat   : 3 Ocak 2024 – 19:00

Mekan             : 1,618 Agency Ofisi

Adres             : Beybi Giz Plaza K: 5 D: 15 Maslak – İstanbul

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.