Spor dünyası 10 – 13 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan World Sports Istanbul 2024’te bir araya geliyor.

Spor sektörünün en kapsamlı fuarı olma yolunda sektörün tüm kurum ve kuruluşlarını bünyesine katan ve Supplementler.com’un ‘Platinum Sponsorluğu’nda gerçekleşecek olan World Sports Istanbul Fuarı, Gençlik ve Spor Bakanlığı başta olmak üzere, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, Spor Endüstrisi A.Ş. ve daha birçok federasyon, belediye, dernek, kulüp ve sivil toplum örgütü tarafından destekleniyor.

Spor Dünyası World Sports Istanbul 2024’te Buluşuyor!

10 Ocak 2024 tarihinde kapılarını açacak World Sports İstanbul’un açılışını yapacak isimler arasında Eski MHK Başkanı Prof. Dr. Lale Orta, Avrupa Spor Ürünleri Federasyonu Başkanı Michale Nendwich gibi önemli isimler yer alıyor. Ayrıca Didem Zeybek, Hermann Melo, Yeliz Dingler, Rudolf Ouea, Ağır Sağlam Ekibi, Ayçe Karadağ, Barış Çunguroğlu gibi birçok dünyaca ünlü sporcu ve eğitmen de World Sports İstanbul’da olacak.

World Sports İstanbul Özel Bölümler Banner

Her gün onlarca her branştan spor etkinliğinin yer alacağı organizasyonda ayrıca MMA Federasyonu katkılarıyla WKU ve ISKA Dünya Şampiyona Sabriye Şengül gibi şampiyonluk MMA sporcularının gösteri antremanlarından, Türkiye Kürek Federasyonu ergometre yarışmasına, Battle of Bosphorus Crossfit all-star yarışmasından, kickbox ve jimnastik müsabakalarına kadar geniş bir yelpazede alanının en önemli sporcuları nefes kesen mücadelelerle World Sports İstanbul’da yer alacak.

‘Uluslararası Spor Beslenmesi ve Fitness Zirvesi” WSI’24 Summit Sahnesi’nde 13 Ocak 2024 tarihinde World Sports İstanbul işbirliğiyle Spor Endüstrisi A.Ş. tarafından organize edilen ve bu yıl 4.sü düzenlenecek Türkiye’nin ilk ‘Uluslararası Spor Beslenmesi ve Fitness Zirvesi’ dünyanın spor beslenmesi alanında en duayen isimlerini ağırlayacak.

Bu yıl yepyeni bir konsept ile World Sports İstanbul summit alanında gerçekleştirilecek zirvenin mottosu ise ‘Daha Güçlü, Daha Yüksek, Daha Hızlı’.

Fuara Özel Fırsatlar Ziyaretçileri Bekliyor

10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi‘nde spor ana temalı global bir fuar gerçekleşecek. World Sports Istanbul – Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı, tüm spor sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası markaların ve dünyaca ünlü isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Böylece World Sports Istanbul ile; fitness ekipmanları, spor ve fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme, spor modası ve aksesuarları, wellness, dijital fitness ve yazılım sektörlerinin ticari ve kültürel ekosistemi Istanbul’da buluşacak!

Yüzlerce markanın ürünlerinin yer alacağı World Sports İstanbul’da, ziyaretçiler için spor tekstilinden, sporcu gıdasına, fitness ekipmanlarından, giyilebilir akıllı teknoloji ürünlerine kadar her üründe özel indirimler ve fırsatlar yer alacak.

Fuara katılımcı olmak için buraya tıklayıp online başvuru formunu doldurabilir ve fuar yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.


A’dan Z’ye World Sports Istanbul

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.