Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirminci Bölüm yayınlandı. “Kurumsal İletişim” ana temasıyla yayınlanan podcastte, her şirketin kavramsal ve departmansal anlamda temel sorumluluğu olan kurumsal iletişim olgusuna dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirminci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Kurumsal İletişim” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirminci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirminci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Kurumsal İletişim” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; bir işletmenin markalaşma sürecinde en önemli departman ve kavram olan “Kurumsal İletişim” ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Kurumsal iletişime dair hem akademik hem de sektörel detaylara vurgu yapılan podcastte ayrıca şunlar da konuşuldu;

  • Kurumsal iletişim nedir?
  • Kurumsal iletişim niye önemlidir?
  • Kurumsal iletişim uzmanının özellikleri nelerdir?
  • Kurumsal iletişim departmanı ne iş yapar?
  • Kurumsal iletişim departmanının görev ve sorumlulukları nelerdir?
  • Kurumsal iletişim uzmanı olmak isteyenler ne yapmalı?
  • Kurumsal iletişim departmanının yetkinlikleri nelerdir?
  • Kurumsal iletişim kariyeri yapmak isteyenlere tavsiyeler
  • Kurum içi iletişim nedir?
  • Kurumsal iletişim yöneticisinin sorumlulukları nelerdir?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (On Dokuzuncu Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.