İstanbul Üniversitesi Liderler Kulübü organizasyonuyla 27 Şubat 2024 tarihinde  “Rota 2024 Etkinliği gerçekleştirilecek.

Geleceğine Yön Ver mottosuyla gerçekleştirilecek olan Rota 2024 etkinliğinde alanında uzman isimler üniversitelilerle buluşacak. Bilgi ve deneyim aktarımının ön planda olacağı etkinlikte sektörün öncü markalarından üst düzey isimler konuşma yapacak.

Rota 2024 Etkinliği

İstanbul Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alan İÜ Liderler Kulübü tarafından hazırlanan Rota 2024 etkinliği için sayılı günler kaldı. Kulüp yetkilileri etkinliğe dair sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaparak katılımcıları Rota 2024’e davet etti. İşte o paylaşım;

Kendini geliştirmek için yapabileceklerinin sınırı yok, biliyoruz. Alanında lider, birbirinden değerli şirketleri seninle buluşturarak kafandaki tüm soru işaretlerini kaldıracağımız, bu yılın en verimli etkinliğine katılmanı sağlayacağımız Rota’24 etkinliğimize hepinizi bekliyoruz”

Liderler Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğin programı ise şöyle;

  • 10:00 Açılış Konuşması
  • 10:30 Doğan Holding
  • 11:15 Guess
  • 12:00 Unilever
  • 13:00 Sahibinden.com
  • 13:45 Deniz Esensu
  • 14:15 Kapanış

Etkinlik Detayları

Tarih: 27 Şubat 2024

Saat: 10:00 – 14:15

Mekan: Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe katılanlar en az 3 oturumda bulundukları takdirde sertifika almaya hak kazanacaklar. Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu Rota 2024’e dair detaylı bilgi edinmek ve etkinliğe kaydolmak için Bilgi Ve Kayıt’a tıklayın.


Liderler Kulübü Hakkında

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü, alanının liderleriyle lider adayı öğrencileri bir araya getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Liderler Kulübü; içinizde bir yerlerde saklı kalmış olan lider ruhunu ortaya çıkarmak için çalışmaktadır.


Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.