Birbirinden farklı ve çığır açan çalışmalara imza atan teknoloji sanat ve tasarım dahisi Dominic Wilcox; 25 Nisan’da gerçekleşecek Marketing Meetup 2019 kapsamında Türkiye’ye geliyor.

“Happiness” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak klişelere meydan okuyan Marketing Meetup, 25 Nisan’da ilham verici konuşmacıları bir araya getiriyor. Bu isimler arasında Teknoloji Sanat Ve Tasarım Dahisi olarak anılan Dominic Wilcox da var. Çeşitli alanlarda çığır açan çalışmalara imza atan Dominic Wilcox “Normali Yeniden İcat Etmek” başlıklı sunumuyla Marketing Meetup 2019’da!

Dominic Wilcox Marketing Meetup

Teknoloji Sanat Ve Tasarım Dahisi Dominic Wilcox

2002 yılında The Royal College of Art’tan mezun olan, İngiliz artist ve tasarımcı Dominic Wilcox; uluslararası alanda sıra dışı projelere imza atıyor.

Geçtiğimiz yıllarda BMW MINI, Kelloggs ve Paul Smith gibi markalarla çalışan Wilcox; inovatif, düşündürücü ve şaşırtıcı işlere odaklanıyor.

Wilcox dünyanın ilk GPS ayakkabıları, geleceğin renkli camlı sürücüsüz uyku aracı ve küçük heykellerden oluşan çalışmaların sahib. Bunların yanı sıra Dominic Wilcox, köpeklere yönelik dünyadaki ilk sanat sergisiyle de adından söz ettirmişti.

Dominic Wilcox Köpekler İçin Sergi

Marketing Meetup için; fantastik fikir ve icatlarından ustaca çizimlerine kadar yüksek tempolu bir konuşma hazırlayan Dominic Wilcox, yaratıcı düşünebilmede kendi yöntemlerini katılımcılarla paylaşmaya geliyor.

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için erken avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan ve Dominic Wilcox gibi isimlerin konuşma yapacağı etkinlikte yerinizi ayırtmak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geleceğin Renkli Camlı Sürücüsüz Uyku Aracı

Marketing Meetup I Hakkında

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. 2015’ten bu yana her yıl düzenlenen Marketing Meetup, şimdiye dek 10 binden fazla katılımcı ağırladı. Ayrıca Marketing Meetup’ta 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2 binin üzerinde şirket yer aldı. Marketing Meetup ne anlattığının önemini bildiği kadar nasıl anlatıldığının önemini de bilir ve en iyi içerikleri en iyi kurgulayacak konuşmacılarla iş birliği yapar. Marketing Meetup için birincil konu konuşmacılar ve konuşma içerikleridir. Konuşmaların içeriklerinin güvenilirliği konusunda şüpheye yer yok.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.