Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye Gather’da! Kişiselleştirilmiş ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulaması olan Gather üzerinden artık Branding Türkiye içeriklerini okuyabilirsiniz.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye Gather’da! Türkiye ve dünyadan birçok mecrayı kullanıcılara sunan Gather, kişiselleştirilmiş haber okuma ve radyo dinleme deneyimi sunmasıyla öne çıkıyor. Birçok kategoride tüm haberler ve radyolar Gather ile artık tek bir uygulamada! Branding Türkiye, ise birden fazla kategoride yer alarak Gather takipçilerine sunuldu.

Branding Türkiye Gather’da

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye Gather’da!

Branding Türkiye’de, dijital markalaşma, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, seo, adwords, içerik pazarlama, raporlar, istatistikler, pazarlama, reklam, iletişim, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler, satın alma, satış, online itibar yönetimi, dijital pr, viral pazarlama, kurumsal sosyal sorumluluk, girişimcilik, ajans haberleri, etkinlik haber, franchise haberleri, sponsorluk haberleri, teknoloji haberleri, inovasyon, mobil, yazılım, tasarım, e-ticaret, insan kaynakları başta olmak üzere 100’den fazla kategoride içerik yayınlanmaktadır. Ayrıca iş dünyası haberleri, ekonomi haberleri, yatırım haberleri, iş kitapları tavsiyeleri, röportajlar, marka hikayeleri, marka insanlar, listeler, oyun gibi konsept kategorilerde içerikler de yayınlayan Branding Türkiye’yi artık Gather üzerinden de okuyabilirsiniz.

Kullanıcı dostu, şık ve basit tasarımı ile kullanıcıların en sevdiği yayınları anlık takip etme fırsatı veren Gather, bir yandan da yüzlerce radyo kanalını kullanıcılarına sunuyor. Kullanıcılar Gather’da; anasayfa akışına düşen haberlerin detayına girip okuyabiliyorlar. Buna ek olarak Gather kullanıcıları, beğendikleri haberleri favorilere alabiliyor veya arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. İşte, bu ve benzeri özelliklere ek olarak Gather, güncelliğini koruması ve kullanıcı memnuniyeti odaklı tavsiye politikasıyla Türkiye ve dünyadan geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur.

Branding Türkiye’yi Gather’da Nasıl Takip Ederim?

Branding Türkiye’yi Gather’da anlık olarak takip etmek ve Branding Türkiye içeriklerini mobil cihazınızda Gather üzerinden okumak için öncelikle Gather uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Play Store veya App Store aracılığıyla Gather’ı mobil cihazınıza indirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli;

Kaynak Ekle > Ülke Seç (Türkiye) > Kategori (Ekonomi, Teknoloji, Dergi, Youtuber) > Branding Türkiye’yi Seç

Branding Türkiye, Gather’da 4 farklı kategoride yayın yapan bir mecra olma özelliği taşıyor. Çoklu kategoride faaliyet gösteren prestijli bir mecra olan Branding Türkiye’yi;

  • Ekonomi
  • Teknoloji
  • Dergi
  • Youtuber

kategorilerinde takip edebilirsiniz. Türkiye’nin en popüler ve kişiselleştirilmiş haber okuma uygulaması olan Gather’ı indirmek için mobil uygulama marketleri (App Store ve Google Play) ziyaret edebilirsiniz.

Gather News Hakkında

Gather, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu dilediğin kategoride belirlediğin kaynaklardan en doğru ve en kolay şekilde sunan kişiselleştirilmiş ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulamasıdır. Gather ile birçok kategoride aradığın tüm haberler ve radyolar artık tek bir uygulamada ve her an yanında

Gather sana sadece seçtiğin haber kaynaklarından istediğin kategorideki haberleri sunarak kişiye özel haber okumanın eşsiz deneyimini sunacak.

Gather News Hakkında

Kullanıcı dostu, şık ve basit tasarımı ile en sevdiğin haberleri okurken bir yandan yüzlerce radyo istasyonundan favori radyolarını dinleyebilirsin. Ana sayfa akışına düşen haberlerin detayına girip okuyabilir, favorilerine alabilir veya arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Senin için sürekli güncel tutulan kategori ve haber kaynaklarından her an zevkine göre ekleyip çıkartabilirsin. Son dakika haberlerinden özenle seçilmiş bildirimler ile haberdar olabilirsin.

Gather’ı senin için vazgeçilmez yapacak diğer uygulamalardan ayıran 5 ana özellik ;

  • Gather profesyonel tasarıma sahiptir
  • Türkiye ve dünyadan en popüler haber kaynaklarını tek bir uygulamada kolayca önüne gelir
  • Haberini okurken yüzlerce radyo içinden favori radyonu dinlersin, üstelik radyo arka planda da çalışır
  • Sana en iyi deneyimi yaşatmak için arka planda profesyonel ekipler 7/24 çalışır
  • Gather kendini ve kaynaklarını sürekli güncel tutar

Gather ile en güncel ve popüler binlerce kaynaktan istediğin ülke ve kategoride dilediğin haber sitesini seçerek sadece ilgilendiğin haberlere ulaşma imkanı yakalayacaksın.

Gather’ın Özellikleri

Uygulamanın içinde çok daha fazlasını bulacaksın, ancak birkaç özelliğimizden daha bahsetmek gerekirse;

Son Dakika Bildirimleri: Gather en güncel ve önemli haberleri sana anlık bildirim olarak iletir. Her an bilgi sahibi olmanı ve dünyayı takip etmeni sağlar. Merak etme deneyimli ve profesyonel ekiplerce oluşturulan Gather seni sıkmadan haberdar etmek için hangi sıklıkta bildirim yollaması gerektiğini bilecek şekilde tasarlandı.

Gelişmiş Arama: Gelişmiş arama özelliği sayesinde Gather istediğin içeriğe kolayca ulaşma imkanı verir.

Duygu Paylaşımı: Gather senin beğenini toplar ve duygularını paylaşma imkânı sunar, dilediğin haberi paylaşıp arkadaşlarının haberdar olmasını sağlayabilirsin

Favoriler: Dilediğin haberi anında favorilerine kaydedip sonra okuyabilir veya arkadaşlarına gösterebilirsin.

Yenilenme ve Yönetim: Gather sana en iyi haber okuma ve radyo dinleme deneyimini sunmak için kendisini daima canlı ve güncel tutar. Tasarımıyla, kaynak yönetimiyle ve getirdiği yeniliklerle büyük ve sürdürülebilir hedefleri olan Gather arkasında deneyimli ve senin beğenini en yükseğe koymuş profesyonel bir organizasyon barındırır.

Foto Galeri: Gather sana en iyi kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi deneyimi yaşatır. Araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb.. gibi birçok kategoriden oluşan galerimize mutlaka göz atın.

Tarafsız ve Uluslararası Haber: Gather Türkiye ve dünyadan birçok farklı kaynaktan size haberler sunarak tüm dünyadan haberdar olmanıza olanak verir. Gather bunu yaparken tamamen tarafsız ve bağımsız hareket eder. Gather bünyesinde herhangi bir ideoloji barındırmaz.

Radyo: Gather’da Türkiye’den ve dünyadan Pop, Rock, Jazz, Klasik, R&B, Slow, Arabesk vb. birçok kategoride radyo kanalları bulabilir ve dilediğince dinleyebilirsin. En sevdiğin radyoları sık kullanılan bölümüne alabilir ve her an ulaşabilirsin.


💡 Branding Türkiye Bundle’da

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.