Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye Bundle’da! Tamamen Türk bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan ve Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulaması olma unvanına sahip Bundle üzerinden Branding Türkiye içeriklerini okuyabilirsiniz.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye Bundle’da! Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulaması olan Bundle girişimci Türk bir ekip tarafından geliştirildi. Bünyesinde Türkiye ve dünyadan birçok mecrayı barındıran Bundle’ı kullanmaksa oldukça kolay!

Branding Türkiye Bundle’da

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye Bundle’da!

Bundle, çeşitli kategorilerdeki en popüler RSS, Twitter, Instagram ve Youtube kanallarından beslenerek kullanıcılarına sıra dışı bir haber okuma deneyimi sunuyor. Gündem, Ekonomi, Eğlence, Sanat, Seyahat, Teknoloji, Sinema, Dergi başta olmak üzere birçok kategorideki, en güncel ve popüler haberleri Bundle ile keşfetmek mümkün!

Branding Türkiye’yi Nasıl Takip Ederim?

Branding Türkiye’yi Bundle’da anlık olarak takip etmek ve Branding Türkiye içeriklerini mobil cihazınızda okumak için öncelikle Bundle uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Play Store veya App Store aracılığıyla Bundle’ı mobil cihazınıza indirdikten sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için Arama (Search) kısmına Branding Türkiye yazmanız yeterli. Arama sonucunda karşınıza Branding Türkiye çıkacak. Ekle ifadesine tıklayarak Branding Türkiye’yi Bundle’da takip edebilirsiniz. Eğer hali hazırda Bundle kullanıcısı iseniz Kaynak Ekle kısmını kullanarak Branding Türkiye’yi takip listenize alabilirsiniz.

Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulaması Bundle’ı indirmek için App Store ve Google Play’i kullanabilirsiniz.

Bundle Nedir?

Bundle, Türkiye’den ve dünyadan 10 bin’in üzerinde haber sitesini, teknoloji portalını, blog, dergi ve köşe yazarını sizlerle buluşturan, Türkiye’nin en sevilen haber okuma uygulamasıdır.

Bundle’da; Branding Türkiye, Hürriyet, Milliyet, Onedio, Fanatik, Sporx, Donanım Haber, Sabah, Yeni Şafak, Sözcü, Diken, T24, Habertürk, Cumhuriyet, Listelist, Fanatik, Maçkolik, BBC Türkçe vb. Türkiye’nin en önemli haber ve içerik sitelerini takip edebilirsiniz.

Bundle, çeşitli kategorilerdeki en popüler RSS, Twitter, Instagram ve Youtube kanallarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar.

Gündem, Ekonomi, Eğlence, Sanat, Seyahat, Teknoloji, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden en güncel ve popüler haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz. Keşfet artık daha da dinamik!


💡 Branding Türkiye’de Yazar Olmak

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.