Fight Kulüp Youtube’da Dislike Rekoru Kırabilir

Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun birlikte söylediği ve bolca göndermelerin yer aldığı “Fight Kulüp” adlı parça birkaç gün önce yayınlandı . Youtube trend videolar listesinde 1 numara olan video aynı zamanda dislike rekoru kırmak üzere. 

Rap dünyasının ünlü isimlerinin birbirine diss atması sonucunda ortaya takip edilesi bir süreç çıkıyor. En son, Türkçe Rap sanatçısı Norm Ender, “Mekanın Sahibi” adlı şarkısıyla piyasadaki rapçileri eleştirerek birçok isme diss atmıştı. Akabinde Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero‘nun birlikte söylediği Fight Kulüp adlı parça yayınlandı. Şarkı, Killa Hakan’ın Ağustos 2019’da çıkan albümüyle aynı adı taşıyor. Albümde daha birçok ünlü ismin olduğunu görüyoruz.

Fight Kulüp Dislike Rekoru Kırabilir

Geçtiğimiz akşam Youtube‘da Netd Müzik kanalında yayınlanan Fight Kulüp, an itibariyle Youtube trend videolar listesinde 1 numara! Diğer yandan Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun yer aldığı bu video Youtube’da dislike rekoru da kırabilir. Zira video şu an itibariyle 400 bin like, 837 bin dislike almış durumda.

Fight Kulüp Disslike

Killa Hakan’ın, Fight Kulüp albümüyle aynı adı taşıyan ve Türkçe Rap piyasasına bolca göndermelerin yer aldığı bu parça, Youtube’da beğeniden çok dislike alırken bunun birkaç nedeni olduğu söyleniyor. Kullanıcı yorumlarından yola çıkarak şarkının beğenilmeme nedenini kötü beat (ritim), kötü şarkı sözleri şeklinde özetleyebiliriz. Şarkıyı sadece Ceza için dinlediğini belirten kullanıcıların sayısı ağırlıkta ancak bu kullanıcılar aynı zamanda Ceza’yı böyle bir parçada yer aldığı için eleştiriyor. Peki siz şarkıyı nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bu arada Fight Kulüp’ü dinlemek isteyenler için videoyu aşağıya bırakıyoruz;

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir