BMI Business School ve IAE Paris Sorbonne Business School iş birliği düzenlenen ve sektörden yoğun ilgi gören “Stratejik Marka Ve Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” yeni dönemi tarihi belli oldu.

Pazarlama, marka yönetimi, kurumsal iletişim gibi alanlarda en az 5 yıl deneyim sahibi iş dünyası profesyonellerini, günümüz iletişim stratejileri konusunda yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticiler olarak geliştirmeyi hedefleyen eğitim programı, yeni dönemini Mart 2021’de online olarak gerçekleştirecek. 

İşte, Paris Sorbonne sertifikalı Stratejik Marka Ve Pazarlama İletişimi Sertifika Programı hakkında tüm detaylar!

Paris Sorbonne Sertifikalı Eğitim Program Başlıyor

Dijital dünyada değişen rekabet koşulları, kurumların ve markaların pazarlama anlayışlarını ve tüketici ile iletişim stillerini geliştirmelerini zorunlu kıldı. Günümüz iş dünyasında, markaların tüketiciyle kurduğu iletişimin başarısı ve yarattığı algı, yüksek rekabet içerisinde öne çıkmayı sağlayan tek etmen gibi gözüküyor. Bu nedenle de kurum içerisinde, markanın iletişim stratejilerine yön veren iş dünyası profesyonellerinin önemi ve etkisi giderek arttığı gibi sorumluluk alanları da genişliyor. Diğer bir deyişle; güncel trendlere hakim, pazarı yakından takip eden ve stratejik bakış açısına sahip pazarlama yöneticilerine giderek daha fazla ihtiyaç duyuluyor.

Stratejik marka iletişimi alanında, ülkemizde, global örnekleri ve güncel trendleri takip eden, uygulamaya yönelik bir eğitim programına ihtiyaç duyulduğunu tespit eden BMI Business School, marka yaratmak konusunda öncü ülkeler arasında yer alan Fransa’nın en önemli üniversitesi Paris Sorbonne ile iş birliği kurarak, uluslararası bir sertifika programı başlattı.

“Stratejik Pazarlama Ve Marka İletişimi Sertifika Programı” BMI ve IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğinde, ikinci dönemini Mart 2021’de online olarak gerçekleştiriyor.

Marka İletişimi ve Yönetimi konusunda en güncel trendlerin inceleneceği, pazarlama yöneticileri arasında bilgi ve deneyim paylaşımı ortamı sunan eğitim, Paris Sorbonne Üniversitesi’nin akademisyen kadrosu ve Türkiye’nin lider markalarının yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecek.

Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Sertifika Programının amacı; pazarlama ve marka yönetimi alanında en güncel uygulamaları, yeni nesil yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, katılımcılarını güncel dünya trendlerine hakim ve stratejik vizyon sahibi pazarlama profesyonelleri olarak üst düzey yönetici koltuklarına hazırlamaktır.

Dijital Dünya’da marka yönetimi ve pazarlama iletişiminin temel stratejileri, yeni metotları ve güncel trendlerinin kapsama alındığı, toplam 6 gün sürecek olan bu online sertifika programında katılımcılar, stratejik pazarlama iletişimi ve marka yönetimi konularında kendilerini geliştirme ve güncelleme fırsatı yakalayacaklar.

Pazarlama İletişimi EğitmenleriStratejik Marka Ve Pazarlama İletişimi Eğitmenleri

Paris Sorbonne sertifikalı “Stratejik Marka Ve Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”nın eğitmen kadrosunda yer alan isimler şöyle;

 • Dr. Geraldine Michel ( Paris Sorbonne University )
 • Dr. Valerie Zeitoun ( Paris Sorbonne University )
 • Alper Ergenekon ( Turkcell – CMO )
 • Zeynep Verda Duysak ( Yıldız Holding – CMO )
 • Munir Kundakçı ( Microsoft – CMO )
 • Nazım Erdoğan ( Sahibinden.com – CMO )
 • Zeynep Yalım Uzun ( Arçelik Group – CMO )
 • Özgür Süslü ( Tofaş – CMO )
 • Dr. Cüneyt Devrim (Havas İstanbul – CEO )
 • Yiğit Gülbaş ( Yapı Kredi – Bireysel Bankacılık Grup Direktörü )
 • Tarık Bayar ( Reckitt Benckiser – Marketing Director )

Eğitmenler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Eğitimin Kazanımları

Online dönemde eğitim programı, 8 gün ve belirlenen saatlerde online seanslar olarak gerçekleştirilecek. Stratejik Marka Ve Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, eğitmenler tarafından yapılacak olan eğitim sunumlarının yanı sıra, güncel ve başarılı örneklerle de desteklenecek. Ayrıca tüm bunlar katılımcılarla birlikte incelenerek soru-cevap ve tartışma kısımları ile eğitimde, interaktif sanal sınıf ortamı yaratılacak. Eğitimde ayrıca deneyim, bilgi paylaşımı ve networking seanslarının da yapılacağını belirtmekte yarar var.

Eğitim programı; pazarlama, marka yönetimi, halkla ilişkiler, iletişim ve benzeri alanlarda deneyimli iş dünyası profesyonellerini; strateji, dijital dünya ve pazarlama iletişimi alanlarında geliştirmek, güncellemek ve ilham vermek için tasarlanmıştır. Programa öncellikle ilgili alanlarda deneyim sahibi, kurumlarında orta–üst düzey yönetici olarak çalışan veya yönetici adayı olarak gösterilen iş dünyası profesyonelleri kabul edilmektedir. Bununla birlikte programa, ilgili alanlarda kendini geliştirmek isteyen; satış, teknoloji, finans gibi diğer departmanlardaki orta–üst düzey yöneticilerin, işletme sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, genel müdürlerin ve yönetim–pazarlama alanında danışmanlık / hizmet sunan iş dünyası profesyonellerinin de katılım kabul edilmektedir.

Programın sonunda katılımcılar; IAE Paris Sorbonne Business School tarafından hazırlanan resmi “Strategic Brand & Marketing Communication” sertifikasını ve BMI tarafından da Executive Education sertifikasını almaya hak kazanacaklar. Böylece katılımcılar bu eğitimle çift sertifikaya sahip olacaklar. Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için burada yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.


💡 Bu Tweet 2,5 Milyon Dolara Satıldı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.